Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель

ПОЛІТИКА
30 березня, 18:55
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель
Фото: Останній Бастіон

Депутатка Запорізької міської ради із фракції "Слуга Народу" по Округу №1 курує закриття освітнього закладу у Комунарському районі.

Натомість батьки школярів разом із педагогами продовжують боротися за збереження Гімназії №6, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Запоріжжя.Інфо".

З'ясувалося, що депутатка Пенчук очолює угруповання, зацікавлене у рейдерському захопленні нерухомого майна освітнього закладу, бо на нього нібито "витрачаються шалені кошти з міського бюджету".

Тепер же запоріжці звернулися до голови партії "Слуга народу" та народної обраниці Верховної Ради IX скликання Олени Шуляк зі скаргою на зневажливе ставлення її однопартійки до своїх виборців.

Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_1
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_3
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_5
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_7
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_9
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_11
Слуга Кремля Пенчук планує влаштувати у запорізькій школі... бордель_13

За твердженням наших колег, кілька тижнів тому пані Пенчук, яка очолює постійну комісію з питань освіти, науки, культури, туризму та спорту Запорізької міськради запропонувала ліквідувати як єдину структуру Гімназію №6.

Під час нещодавньої зустрічі із батьками учнів і педагогами депутатка у доволі емоційній формі заявила, що її "майстер-клас коштує, як половина школи", тому у класах швидше і дешевше відкрити прибутковий бізнес, аніж відновити навчання для першачків.

«Нас турбує, що виконавчий комітет міськради ніяк не може закріпив своїм рішенням територію обслуговування за Гімназією №6. У цьому випадку — це знову позбавляє права батьків віддати своїх дітей до першого класу даного навчального закладу», – прокоментувала ситуацію мати одного з учнів початкової школи пані Світлана Лисенко.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться, а відтак, вони не дуже зважають на наслідки.

Читайте також:
Політика
Головною причиною такого кроку вказано перебування у списку нагороджених виключно лояльних до Держкіно, а отже і Мінкульту, осіб.
14 вересня, 19:25
Блоги
Або як слуги "найвеличнішого лідора сучасності" вчергове нагрілися на закупівлях і водночас роздягнули наших захисників...
24 серпня, 16:41
Кримінал
Три предмети, названі «гривнами» доби Київської Руси, є підробками, вважає історик
21 серпня, 06:30
Політика
Підпанок олігарха-українофоба Ігоря Коломойського і за сумісництвом шкідник державного рівня із Зе-команди знову спровокував скандал.
31 липня, 18:16
Кримінал
Єврокомісія заявила про порушення Директиви Європейського союзу владою Угорщиною, яка звільнила іноземців, засуджених за торгівлю людьми.
15 липня, 18:14
Світ
Франческу Джіно відправили у відпустку після того, як троє інших дослідників заявили, що вона фальсифікувала результати даних.
28 червня, 09:05