Слуга олігархів Арахамія займається дрібними інтригами

17.07.2023, 18:15
Слуга олігархів Арахамія займається дрібними інтригами
Фото: Останній Бастіон

Водночас все Зе-кодло під проводом голови держави Андрія Єрмака не припиняє дерибанити бюджет знекровленої та воюючої України...

Не про міст та зернову угоду. Про чергове бл*дство уродів з Офісу Президента. Раптом стрічка мені винесла висер Давида Арахамії; і не тільки його – а й усієї медіа-п*здоти єрмачні.

Яка у нас вже цілий ранок масово шпетить погані місцеві влади, які не на те кошти витрачають. Дрони, панімаєш, не купують, поки росіяни вже цілі ТРЦ під заводи виробництва БПЛА перетворили.

Власне, це явно нова медіа-кампанія ОПшних бл*дєй, яким треба будь-який привід, що поганих мерів вшкварити. І тут мене трошечки поплавило.

Справа навіть не в тому, що згадані барабани і овочерізки купували призначені зеленським керівники РДА. І навіть не в тому, хто такий арахамія і скільки саме з ним пов'язують зловживань і до великої війни, і підчас неї, а в тому, коли ти бачиш ось такі скріни як на другому фото.

Слуга олігархів Арахамія займається дрібними інтригами_1
Слуга олігархів Арахамія займається дрібними інтригами_3

Отже, теле(к)анал "FreeДом" (дурдом), той самий, який є рупором "хароших узкіх", який замінив нормальне іномовлення, який мовить російською в єдиному телемарафоні – у нас от купує майже на 10 лямів новорічний серіал "Санаторій незабудка". Це не жарт – це реальний скрін реальної закупівлі з "Prozorro".

Ми зараз на "Цензор.НЕТ" зі скрипом один мільйон збираємо на ті таки FPV-дрони "Дикі шершні" для 3 бригад – люди останнє віддають, щоб хлопцям було чим ворога бити. І тут санаторій нєзабудка.

Цинічні ви потвори. Тобто, стадіони підчас війни робити погано. Окей – згоден, можуть почекати.

До речі, у мене питання: а як саме місцеві влади можуть почати фінансувати армію, якщо на наступний день з подачі Олега Татарова до них прибіжить ДБР із ментами та СБУшниками, влаштує маскі-шоу, звинуватить в нецільовому використанні коштів місцеви бюджетів і через ручні суди знесе з посади? До речі, знаю купу прикладів по країні, коли місцеві влади допомагають своїм частинам, але роблять це непублічно.

Саме тому, що розуміють, що нормально це зробити не вийде. бо на наступний день це використає мразота з ОПУ для своїх політичниїх розборок. Зате фінансувати на мільярди гривень телепомийки, які по-російські славлять Зеленського з єрмаком – це ок, це цільові витрати.

Як же задовбало займатися оцими щурячими розборками! Хто, сука, заважає Міністерству оборони, президенту, монобільшості, ручному Кабміну приймати рішення про розвиток того ж дроноводства та їх виробництва?

Хто в квітні цього року руками містера Федорова заявив всім школам БПЛА, що грошей з бюджету більше нема, крутіться самі як хочете? Теж мери з овочерізками?

Як же я ненавиджу цю підлу гниль, яка єдине чим може займатися – це дрібненькими підлими інтригами. Виїжджаючи на подвигу ЗСУ та допомозі Заходу.

Ларьочники срані.
Автор : Богдан Буткевич
Читайте також:
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40
Політика
У 2023 році його дружина задекларувала будинок, земельну ділянку та квартиру у Польщі.
02 квітня, 10:07