Слуга олігархів Гетманцев поверне українцям податкове рабство

ЕКОНОМІКА
29 березня, 18:15
Слуга олігархів Гетманцев поверне українцям податкове рабство
Фото: Останній Бастіон

Наперекір зубожінню, депопуляції та масовій міграції, спричинених російською агресією, Зе-влада готується встановити фіскальну кабалу.

Про це красномовно свідчить популістська заява голови фінансового комітету Верховної Ради IX скликання Данила Гетманцева під час телемарафону.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "РБК-Україна".

Вірнопідданий прислужник олігархів Гетманцев пообіцяв із 1 липня поточного року повернути вітчизняну податкову систему до того стану, якою вона була до 24.II.2022 разом зі штрафами та перевірками.

«Ми плануємо відновлення документальних перевірок на тих територіях, де не йдуть бойові дії та відновлення покарань за невиконання податкових обов'язків на тих територіях, де не йдуть військові дії. Власне цим і приводиться система податкова до того стану, тих правил, які існували в мирний час до початку активної фази війни. Наші партнери не дають грошей на безпеку та оборону, це ті гроші, які ми повинні збирати всередині країни», – сказав у прямому телеетері нардеп-поціновувач марксистсько-ленінської економічної теорії визиску українців.

Водночас обранець із фракції "Слуга народу" переконує українське суспільство у тому, що бізнесу не треба нічого освоювати та розвиватися, адже перепони й тиск збільшуватимуться у геометричній прогресії.

Навпаки, це керована олігархами-українофобами Зе-влад будемо "освоювати" (по факту, привласнювати рейдерськими захопленнями – прим. ред.) один за одним  прибуткові підприємства.

Звісно, що Гетманцев і подібні йому "кухарки" у найвищих органах держави поки корисні "віцепрезиденту" Андрію Єрмаку, тому сидітимуть на посадах і далі.

Ось, чому на електронні петиції Банковій давно начхати, як і на долю України, що бореться проти російської агресії, бо Зе-владу турбують тільки власні набиті кишені.

Пане Гетманцев, а може треба працювати у напрямку реформи податкової системи, особливо у частині адміністрування тих самих податків, а не повертати її до "довоєнного стану"?

Радимо "слугам неукраїнського народу" тричі подумати, перед тим, як намагатися втілювати скопійовані у російських окупантів химерні законодавчі ініціативи з оббирання до копійчини пересічних громадян, які зводять кінці з кінцями.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що зниження податкового навантаження в Україні та реформа податкового адміністрування давно перезріли, і війна тому останній доказ.

Читайте також:
Опінії
Україна – це, напевно, єдина країна в світі, де воєнна розвідка є підрозділом не Генерального штабу, а суто політичного органу
28 травня, 11:01
Опінії
Обрані українським народом депутати воліють і далі допомагати російським олігархам спонсорувати кремлівську диктатуру, війну, геноцид.
02 травня, 18:43
Світ
Портуґалець Антоніу Ґутерреш, який нині очолює Організацію Об'єднаних Націй, потиснув скривавлену руку "російського Ріббентропа".
28 квітня, 22:00
Опінії
Популізм – це завжди просто. Популісти беруть чутливу й важливу тему, а затим – знаходять популярне рішення.
15 квітня, 20:44
Політика
Оскільки колишні заклики Кремля про відновлення переговорів проігнорували, путінський режим вирішив піти з білоруських козирів.
12 квітня, 20:07
Опінії
Аж ніяк не після нашої перемоги, але до неї українці мусять змінитися. Ми не мамо права на забуття російських злочинів проти нашого народу.
02 квітня, 19:35