Слуга олігархів Гетманцев поверне українцям податкове рабство

ЕКОНОМІКА
29.03.2023, 18:15
Слуга олігархів Гетманцев поверне українцям податкове рабство
Фото: Останній Бастіон

Наперекір зубожінню, депопуляції та масовій міграції, спричинених російською агресією, Зе-влада готується встановити фіскальну кабалу.

Про це красномовно свідчить популістська заява голови фінансового комітету Верховної Ради IX скликання Данила Гетманцева під час телемарафону.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "РБК-Україна".

Вірнопідданий прислужник олігархів Гетманцев пообіцяв із 1 липня поточного року повернути вітчизняну податкову систему до того стану, якою вона була до 24.II.2022 разом зі штрафами та перевірками.

«Ми плануємо відновлення документальних перевірок на тих територіях, де не йдуть бойові дії та відновлення покарань за невиконання податкових обов'язків на тих територіях, де не йдуть військові дії. Власне цим і приводиться система податкова до того стану, тих правил, які існували в мирний час до початку активної фази війни. Наші партнери не дають грошей на безпеку та оборону, це ті гроші, які ми повинні збирати всередині країни», – сказав у прямому телеетері нардеп-поціновувач марксистсько-ленінської економічної теорії визиску українців.

Водночас обранець із фракції "Слуга народу" переконує українське суспільство у тому, що бізнесу не треба нічого освоювати та розвиватися, адже перепони й тиск збільшуватимуться у геометричній прогресії.

Навпаки, це керована олігархами-українофобами Зе-влад будемо "освоювати" (по факту, привласнювати рейдерськими захопленнями – прим. ред.) один за одним  прибуткові підприємства.

Звісно, що Гетманцев і подібні йому "кухарки" у найвищих органах держави поки корисні "віцепрезиденту" Андрію Єрмаку, тому сидітимуть на посадах і далі.

Ось, чому на електронні петиції Банковій давно начхати, як і на долю України, що бореться проти російської агресії, бо Зе-владу турбують тільки власні набиті кишені.

Пане Гетманцев, а може треба працювати у напрямку реформи податкової системи, особливо у частині адміністрування тих самих податків, а не повертати її до "довоєнного стану"?

Радимо "слугам неукраїнського народу" тричі подумати, перед тим, як намагатися втілювати скопійовані у російських окупантів химерні законодавчі ініціативи з оббирання до копійчини пересічних громадян, які зводять кінці з кінцями.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що зниження податкового навантаження в Україні та реформа податкового адміністрування давно перезріли, і війна тому останній доказ.

Читайте також:
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53