Головний корупціонер Київщини – нардеп-українофоб Дубінський

КРИМІНАЛ
25 серпня, 18:35
Головний корупціонер Київщини – нардеп-українофоб Дубінський
Фото: Facebook

Хто його прикриває і хто йому заважає? Про все це у розслідуванні відомого вітчизняного журналіста та громадського діяча Антона Швеця.

Схеми Олександра Дубінського у Київській області прості та достатньо ефективні. Але ефективність цих схем тримається на тому, що прості виконавці цих схем, хоча і є обласними депутатами, абсолютно лояльні Дубінському і підписують всі документи.

Поки всі ці люди вірять у "дах" Дубінського, схема працює. Якщо ці люди перестануть вірити в те, що Дубінський їх прикриє від відповідальності, ці люди мовчати перестануть, і Сашко це дуже добре розуміє...

Що це за люди?

Наприклад колишня працівниця "1+1" та помічниця Дубінського Марія Кисельова. Пройшла в облраду по квоті Дубінського і стала депутатом, а потім в облраді стала головою Комітету охорони здоров'я без відповідної освіти, але це не проблема, бо представницький мандат такого і не потребує.

Проблема в тому, що далі Дубінський зняв голову Київської обласної клінічної лікарні №2 і зробив Кисельову в.о. голови цієї лікарні. А ось це вже проблема, бо у воюючий країні великою обласною лікарнею керує людина без профільної освіти й без взагалі будь-якого достатнього менеджерського досвіду.

Більш того Кисельова одночасно і головлікарка, і депутат. З відомих професійних якостей в неї лише те, що вона була випускаючим редактором і помічницею Дубінського; сподіваюся, що є ще й невідомі.

Наприклад, що вона хоча б подивилася всі сезони "Доктора Хауса", або хоча б "Інтернів" з українофобом Іваном Охлобистіним. Ось таку людину призначили!

Навіщо це було зроблено?

Бо одночасно інший депутат облради та давній кєнт Дубінського Володимир Тимофійчук (не плутати з народним депутатом) також за сумісництвом став головою "Бази спецмедпостачання". Базі, рішенням облради, надали статус "централізованої закупівельної організації".

Тобто, тепер усі лікарні області зобов'язані організовувати медичні закупівлі через Базу, яка має великі повноваження стосовно визначення дизайну закупівель. Як результат, до організації схеми Дубінського База провела за весь час тендерів на менше ніж 5 мільйонів гривень, а після Сашка з листопаду 2022 року аж на 211 мільйонів гривень.

Співпало так, карта пішла. Ну, як пішла, а на раздачі карт сів Тимофійчук і База, наприклад, до деяких тендерів надала вимогу володіти "інноваційною креативною технологією".

Оскільки постачальник не дуже розуміє про що мова, тендер з такими умовами виграють хто треба; наприклад пральня, якою володіє жінка у віці 85 років. Оця повага титанам, які у такому віці впроваджують інноваційні технології й виграють тендери на мільйони гривень, а кажуть що пенсії маленькі й працювати треба, а не скиглити.

Ну, і далі там закупівлі томографів із перевищенням ціни у два рази (півмільйона баксів хтось прикурив з однієї закупки) і багато чого іншого. Проте далі виникає купа питань, скажімо, як Дубінський і колишні заказушні журналісти та редактори взагалі змогли все це організувати досвіду ж нема, тут такі схеми?!

Організувати все це допомогла Дубінському голова Київського обласного онкологічного центру Алла Арешкович. Вона також балотувалася до облради по квоті Дубінського, але не пройшла.

Ну, не проблема, зате вона й організувала і саму схему, і, наприклад, закупівлю того самого томографу. Щоби ніхто зайвий на тендер не потрапив, на подачу документів дали всього один тиждень.

Війна, нема часу мусолити, тож Арешкович там ще ремонт двох поверхів в диспансері замутила на 65 мільйонів з ноунейм-конторою. Звісно ж Дубінський робе "покерфейс" і каже, що всіх цих людей він дійсно знає, але ніяк з ними не пов'язаний тепер і ніяк не впливає.

Ну, подумаєш, що Тимофійчук працював на "1+1" у "Дубінізмах", подумаєш, що Кисельова була помічницею Сашка, подумаєш, що Арешкович ішла по списках в облраду, які сформував Дубінський... Просто так воно співпало, що всі люди, які все життя займалися телебаченням, вирішили всі разом, одночасно, зайнятися медициною!

Всі вони відчули тренд і вирішили рятувати життя. Одночасний потяг до медичних закупівель непоборний, прямо у студії, під час ефіру стався, через силу досиділи до кінця, і одразу всі побігли медичні тендери проводити.

Ніщо не може стати на шляху мрії, навіть логіка. Проте проблема у тому, що є записи Дубінського де він віддає накази Тимофійчуку та Кисельовій по керуванню декількома Telegram-каналами, за допомогою яких він зашугав інших депутатів Київської облради вже у теперішній час.

До того ж і Кисельова, і Тимофійчук приєдналися до проєкту Дубінського "Медіаоборона" вже після початку повномасштабки. А коли журналісти спитали Сашка про Арешкович він сказав, що він знає її «як висококласну лікарку та менеджерку вже багато років», тому що в обласному онкодиспансері лікувався його тато.

Той самий, онкохворобу якого Дубінський використав для того, аби виїхати на відпочинок до Барселони. Як зручно, ну ніякого зв'язку...

Окей, скажете ви, переконав, це його люди й вони мутять схематоз, але ж вони дійсно підписують документи за які сядуть в тюрму, бо там все білими нитками? Як він їх так залякав, як умовив?

Ну, по-перше, Дубінський із виконавцями ділиться, і вже давно працює, і вони вже й американські санкції бачили, й усе інше. По-друге, вони розуміють, що бігти нікуди, а Сашко їм розповідає що він все розрулить й у випадку чого за все відповість сам, а по-третє, вони дійсно вірять що в них все буде ОК.

І вони, чесно кажучи, праві: у них все ОК, було... Річ у тому, що на землі Дубінського прикривають місцеві силовики, а головню його силовою кришею в області є керівник Нацполу Київської області Андрій Небітов, ви чули про нього.

Це той самий поліціянт, який сам собі за бюджетні кошти поставив пам'ятник. Нє, ну пам'ятник тіпа поліціянтам загалом, просто він змальований із Небітова; після скандалу пам'ятник закрили наметом, що з ним зараз особисто я не в курсі.

Якщо хтось з обласних депутатів створює проблеми для Дубінського, Небітов створює проблеми для обласних депутатів, – така проста схема. До речі, якщо ви бажали в цій ситуації звинуватити суто владу та "Слугу Народу".

Власне, аджу спочатку подивитися, з кого складається коаліція у Київській обласній раді! Будете дуже здивовані, дізнавшися, хто допомагає Сашкові покривати власних депутатів і голосує за їх призначення.

Але є собі Олексій Кулеба, який знає хто такий Дубінський і що він робив, бо був головою Київської ОДА, а потім став замголови ОПУ, й відповідає тепер за регіональну політику. В Україні на рівні облрад діє імперативний мандат, і обласний осередок партії може просто позбавити депутатів від власної партії в облраді мандату (але за певних умов, які не так і просто виконати, тому там все не просто).

Саме тиск Олексія Кулеби на обласний осередок "Слуги Народу" (з вимогами щось зробити зі схематозниками Дубінського) і привів до того, що Сашко вирішив використати трагедію у Чернігові для відповіді Кулебі. Нічого патріотичного та особистого – просто корупційний бізнес.

Якщо депутатів Дубінського (а там не тільки Кисельова і Тимофійчук) виставлять на мороз, вони зрозуміють, що це вже кінець і побіжать давати свідчення проти Сашка, вигороджуючи себе. Тому Дубінський використає будь-що аби залякати, тих хто створює йому проблеми.

Загинули люди з через агресію та обстріли росіян? Дубінському відверто пофіг, бо це просто привід, аби забезпечити роботу схематозів далі й у нього все виходило, все було прекрасно:

  • він отримав санкції США – у нього все прекрасно, схеми працюють;
  • він отримав всеукраїнський скандал з виїздом за кордон – у нього все прекрасно, схеми працюють;
  • він уже навіть отримав підозру й електронний браслет, – але схеми все одно працюють.

Депутати його за допомогою облради зригнули на лікарняний. Кулебу Дубінський думав залякати, але план був марний, бо на тижні БЕБ провів обшуки у чотирьох медичних закладах Київської області стосовно тендерів на медичні закупівлі (3 із цих 4-х закладів очолюють, як ви пам'ятаєте, люди Сашка).

Щоби люди Дубінського не думали, що це просте відпрацювання, БЕБ випустив пресреліз. У ньому вказав, що вони «встановлюють деталі схеми та перевіряють інформацію про причетність Народного депутата України до координації дій вказаних осіб».

Щó, пацани та дівчата, повірили Дубінському, що нічого не буде? Буде – від 7 до 12 і ніяка риганіна на Кулебу у Telegram не допоможе, адже настав час давати свідчення; з нетерпінням чекаю.

Автор : Антон Швець
Читайте також:
Війна
Про це відкрито говорять самі правоохоронці.
31 жовтня, 09:25
Кримінал
Українські контррозвідники викрили чергового агента ворожої спецслужби. Чоловік наводив ракети на об'єкти інфраструктури Харківщини.
19 жовтня, 15:56
Війна
Проросійські маріупольці їздять відпочивати в Євросоюз і прославляють РФ. Українська держава ігнорує подібні факти.
11 жовтня, 08:48
Кримінал
Дві громадянки України вирішили нажитися на смертях своїх співвітчизників. Жінки активно співпрацювали з кремлівськими карателями.
10 жовтня, 11:24
Кримінал
Організатор незаконного збройного угруповання – мешканець Чугуєва. Він залучив двох колишніх правоохоронців та одного безробітного.
03 жовтня, 18:07
Політика
Кремль із подачі Віктора Медведчука готував Нестора Івановича на одну з найвищих державних посад після окупації України. Не склалося.
15 вересня, 19:47