«Слуги» грабують Україну нашої мрії

ПОЛІТИКА
07 жовтня, 08:39
«Слуги» грабують Україну нашої мрії
Фото: LB.UA

Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.

Про це 5 жовтня на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України VIII скликання Ігор Артюшенко.

За словами представника опозиційно партії "Європейська Солідарність", голові провладної фракції "Слуга народу" надіслали з Брюсселю чіткий лист-попередження.

У ньому йдеться про те, що сам "гарант" передбачив "Україну своєї мрії", де "вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники – реальні тюремні строки".

Однак після 17 місяців при владі команди Володимира Зеленського, жодного обіцяного ним покращення не спостерігають ні в Україні, ні в Європі.

«Дожили! Депутати Європарламенту погрожують забрати в українців безвіз за діяльність окремих народних обранців і чиновників із команди Зеленського. Очевидно, що "слуги" загралися і ризикують залишити Україну без міжнародної допомоги», – зазначив Ігор Артюшенко.

Читайте також:
Картелю друзів Володимира Зеленського треба з чогось харчуватися, тому зменшено держфінансування армії.
20 листопада, 08:51
Вони ж розумні, це ми, ясен пеньок – дурні набиті.
19 листопада, 09:09
Після зміни Зе-владою керівників державних підприємств, останні сумарно втратили за рік 10 мільярдів гривень.
11 листопада, 11:24
Фантазії Маркіза де Сада – це нудне чтиво на тлі фантазій Зеленського...
30 жовтня, 14:36
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01