Слуги Єрмака готуються відбирати землю в українців за методами росіян

07.08.2023, 18:36
Слуги Єрмака готуються відбирати землю в українців за методами росіян
Фото: Facebook

Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.

Дивлюся порядок денний на наступні засідання Верховної Ради. Цікавий проєкт під №8225, який передбачає наступне:

  1. Будь-яка земля або нерухомість можуть бути експропрійовані впродовж воєнного стану +10 років після.
  2. Експропріація здійснюється без суду, на підставі рішення КМУ; тобто, у тіньовий спосіб, коли власник навіть не знає про наміри держави забрати.
  3. Вилучені об'єкти передаються держ підприємству яке може використовувати їх самостійно «для побудови об'єктів критичної інфраструктури» або (увага!) продати іншим приватним особам для тих же цілей.
  4. Вилучення здійснюється за оціночною вартістю, яку проводить сам Кабмін; тобто, якщо у когось виникне необхідність швидко продати якийсь непотріб і вийти в кеш, він може домовитись з КМУ і продає його державі за дорого, а якщо хтось захоче навпаки, рейдернути хороший, але не за дорого, то домовляється з КМУ і викупає за дешево.
  5. Якщо власник не буде згоден і подасть в суд, то суду прямо забороняють зупиняти дію такого рішення КМУ у забезпечення позову.
Стійке враження, що проєкт придумали хоч і рейдери, але хороші.

Воно щонайменше антиконституційне! Адже експропріація допускається без попереднього відшкодування вартості лише під час воєнного стану.

А тут з'являється ще «воєнний стан +10 років»! Відшкодування через місяць після рішення КМУ і за вартістю, на яку ніхто і вплинути не зможе крім самого КМУ.

Вони прикривають це необхідністю відновлення інфраструктури. Але закон про примусовий викуп для інфраструктури є вже давно, і там виключно судова процедура.

І власник не дізнається про втрату власності з газет – він бере участь у судовій справі де може захистити власність або захистити право на справедливе відшкодування вартості своєї власності. А коли вони будуть під це забирати приватні санаторії у Карпатах, то ніхто не зможе навіть слова вставити.

Автор : Микола Княжицький
Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33