Слуги Єрмака готуються відбирати землю в українців за методами росіян

07 серпня, 18:36
Слуги Єрмака готуються відбирати землю в українців за методами росіян
Фото: Facebook

Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.

Дивлюся порядок денний на наступні засідання Верховної Ради. Цікавий проєкт під №8225, який передбачає наступне:

  1. Будь-яка земля або нерухомість можуть бути експропрійовані впродовж воєнного стану +10 років після.
  2. Експропріація здійснюється без суду, на підставі рішення КМУ; тобто, у тіньовий спосіб, коли власник навіть не знає про наміри держави забрати.
  3. Вилучені об'єкти передаються держ підприємству яке може використовувати їх самостійно «для побудови об'єктів критичної інфраструктури» або (увага!) продати іншим приватним особам для тих же цілей.
  4. Вилучення здійснюється за оціночною вартістю, яку проводить сам Кабмін; тобто, якщо у когось виникне необхідність швидко продати якийсь непотріб і вийти в кеш, він може домовитись з КМУ і продає його державі за дорого, а якщо хтось захоче навпаки, рейдернути хороший, але не за дорого, то домовляється з КМУ і викупає за дешево.
  5. Якщо власник не буде згоден і подасть в суд, то суду прямо забороняють зупиняти дію такого рішення КМУ у забезпечення позову.
Стійке враження, що проєкт придумали хоч і рейдери, але хороші.

Воно щонайменше антиконституційне! Адже експропріація допускається без попереднього відшкодування вартості лише під час воєнного стану.

А тут з'являється ще «воєнний стан +10 років»! Відшкодування через місяць після рішення КМУ і за вартістю, на яку ніхто і вплинути не зможе крім самого КМУ.

Вони прикривають це необхідністю відновлення інфраструктури. Але закон про примусовий викуп для інфраструктури є вже давно, і там виключно судова процедура.

І власник не дізнається про втрату власності з газет – він бере участь у судовій справі де може захистити власність або захистити право на справедливе відшкодування вартості своєї власності. А коли вони будуть під це забирати приватні санаторії у Карпатах, то ніхто не зможе навіть слова вставити.

Автор : Микола Княжицький
Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03