Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

КРИМІНАЛ
01.12.2022, 07:00
Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.

Відповідний фотозвіт із місця події у Закарпатській області оприлюднила Служба безпеки України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до ґебістів у рясі вітчизняні вартові правопорядку завітали не просто так, але з метою виявити потенційних сепаратистів, колаборантів і державних зрадників.

«СБУ проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території одного з монастирів Мукачівської єпархії "УПЦ" (МП) на Закарпатті. Заходи відбуваються спільно з Управлінням патрульної поліції та Ужгородським зональним відділом Військової служби правопорядку у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні. За безпосередньої участі представників Церкви правоохоронці провели огляд території та приміщень монастиря для виявлення заборонених до обігу предметів, а також здійснили перевірку осіб на території монастиря щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України. Всі дії відбуваються в межах чинного законодавства», – зазначили у пресслужбі СБУ.

Також уточнено, що правоохоронці перевірили дані про наміри використання Мукачівської єпархії як осередку "русского мира" і недопущення переховування громадян країни-агресора у церковних приміщеннях.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на тижні співробітники СБУ провели обшуки в Івано-Франківській єпархії "УПЦ МП" РПЦ-ФСБ.

Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів_1
Читайте також:
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46
Світ
Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.
20 травня, 16:51
Світ
Сумнозвісний "чеченський бард" доби протистояння ічкерійського народу російській агресії виявився активним "кадировцем".
27 квітня, 19:00
Кримінал
Поки Сили оборони України ведуть важкі бої на Сході, стримуючи росіян, на Заході геноцидом нашого народу займаються самі ж співвітчизники.
17 квітня, 17:16
Економіка
У центрі підсанкційної торгівлі знаходиться комуністичний Китай і кілька інших країн-посередників, зокрема ердоганівська Туреччина.
28 лютого, 18:09
Кримінал
Незалежний ічкерійський інформаційний ресурс підготував розслідування про одного зі стукачів клану Кадирових – Іслама Ісаєва.
08.09.2022, 09:27