Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

КРИМІНАЛ
01.12.2022, 07:00
Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.

Відповідний фотозвіт із місця події у Закарпатській області оприлюднила Служба безпеки України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до ґебістів у рясі вітчизняні вартові правопорядку завітали не просто так, але з метою виявити потенційних сепаратистів, колаборантів і державних зрадників.

«СБУ проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території одного з монастирів Мукачівської єпархії "УПЦ" (МП) на Закарпатті. Заходи відбуваються спільно з Управлінням патрульної поліції та Ужгородським зональним відділом Військової служби правопорядку у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні. За безпосередньої участі представників Церкви правоохоронці провели огляд території та приміщень монастиря для виявлення заборонених до обігу предметів, а також здійснили перевірку осіб на території монастиря щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України. Всі дії відбуваються в межах чинного законодавства», – зазначили у пресслужбі СБУ.

Також уточнено, що правоохоронці перевірили дані про наміри використання Мукачівської єпархії як осередку "русского мира" і недопущення переховування громадян країни-агресора у церковних приміщеннях.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на тижні співробітники СБУ провели обшуки в Івано-Франківській єпархії "УПЦ МП" РПЦ-ФСБ.

Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів_1
Читайте також:
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23.11.2023, 12:14
Кримінал
На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.
02.11.2023, 11:06
Кримінал
Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.
30.10.2023, 17:09