Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

КРИМІНАЛ
01.12.2022, 07:00
Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів

На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.

Відповідний фотозвіт із місця події у Закарпатській області оприлюднила Служба безпеки України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до ґебістів у рясі вітчизняні вартові правопорядку завітали не просто так, але з метою виявити потенційних сепаратистів, колаборантів і державних зрадників.

«СБУ проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території одного з монастирів Мукачівської єпархії "УПЦ" (МП) на Закарпатті. Заходи відбуваються спільно з Управлінням патрульної поліції та Ужгородським зональним відділом Військової служби правопорядку у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні. За безпосередньої участі представників Церкви правоохоронці провели огляд території та приміщень монастиря для виявлення заборонених до обігу предметів, а також здійснили перевірку осіб на території монастиря щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України. Всі дії відбуваються в межах чинного законодавства», – зазначили у пресслужбі СБУ.

Також уточнено, що правоохоронці перевірили дані про наміри використання Мукачівської єпархії як осередку "русского мира" і недопущення переховування громадян країни-агресора у церковних приміщеннях.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на тижні співробітники СБУ провели обшуки в Івано-Франківській єпархії "УПЦ МП" РПЦ-ФСБ.

Служба Божа України завітала до закарпатських антихристів_1
Читайте також:
Кримінал
Незалежний ічкерійський інформаційний ресурс підготував розслідування про одного зі стукачів клану Кадирових – Іслама Ісаєва.
08.09.2022, 09:27
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24.06.2022, 19:23
Кримінал
Колишній Київський міський голова (у 2006-2012 роках) закликав владу України визнати "незалежність" терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР".
20.06.2022, 20:35
Світ
Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.
20.01.2022, 06:59
Світ
Розслідувачі зафіксували кілька рейсів з Казахстану приватного літака Bombardier Global 6000
09.01.2022, 14:55
Кримінал
У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.
25.12.2021, 14:03