Службовці ДПСУ порушують Конституцію України на вимогу Зе-влади

ПОЛІТИКА
27.10.2022, 17:00
Службовці ДПСУ порушують Конституцію України на вимогу Зе-влади
Фото: Останній Бастіон

Чинна заборона на виїзд чоловіків за кордон не відповідає жодній зі статей чи навіть пунктів українського Основного Закону.

Про це під час пресконференції в "Інтерфакс-Україна" заявив заступник голови Національного агентства з запобігання корупції Артем Ситник.

За його словами, Указом президента Володимира Зеленського щодо запровадження воєнного стану в Україні від 24 лютого не було введено заборону на виїзд чоловіків за кордон.

«Обмеження права залишати територію України в умовах воєнного стану відповідно до Конституції може бути запроваджено виключно в указі президента. Однак в указі від 24 лютого такої норми не було. Рішення, які дозволяють виїзд чоловіків та військовозобов'язаних осіб за корд готувались поспіхом і спричинили їхню низьку якість. У разі необхідності обмеження має бути введеним в чинний указ та затверджене парламентом, однак указ від 24 лютого досі не був змінений», – заявив Ситник.

Фактично, заступник голови НАЗК підтвердив що Зе-влада спільно з підконтрольними собі державними відомствами вже 8 місяців, як порушує Основний Закон і переслідує чоловіків, прикриваючися удаваним патріотизмом.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Державна прикордонна служба України відкрито тероризує українських студентів, які мають виїхати до Європи на навчання.

Читайте також:
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03
Виміри
Як недоброчесна суддя Гольник допомогла Мамаю уникнути покарання
25 січня, 13:00
Опінії
Британський досвід, проєвропейські погляди і неймовірний апломб не є гарантією ефективної роботи на посаді керівника державної компанії
25 січня, 11:55
Виміри
Як єдина в Україні суддя, яку, виплекана руками соросят Етична рада визнала недоброчесною, допомагає Мамаю уникнути відповідальності.
20 січня, 10:25