ДПСУ тероризує українських студентів

ПОЛІТИКА
02 вересня, 09:27
ДПСУ тероризує українських студентів
Фото: Державна прикордонна служба України

Виявляється, самогубство тепер в Україні – це останній і чи не головний спосіб здобути свободу пересування у законний спосіб.

Йдеться про випадок, який днями стався на Львівщині із харківським студентом, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на доктора філософії Святослава Вишинського.

Відомий буковинський науковець і публіцист стверджує, що Зе-влада вирішила пограти в авторитарну державу і змавпувати пародію на путінський режим.

«Пам'ятаєте бравурну заяву депутатки Юлії Гришиної про те, що питання про виїзд студентів за кордон вирішено? Що Генштаб направив відповідне прохання до Міністерства оборони... Що ось-ось, уже скоро всі ті, хто згідно із законом не підлягають мобілізації, зможуть вільно перетинати кордон? У результаті нас усіх, як завжди, надурили. Прикордонна служба продовжує терор на кордоні. Студентів і докторантів, які надійшли до європейських університетів, станом на 1 вересня не випускають. Такою "старанністю" влада дочекається лише того, що суспільство зірве кришку.

Ось показовий приклад: 20 серпня 23-річний студент із Харківської області, якого не пускали на навчання до Естонії, вже погрожував вчинити самогубство на польському кордоні. Знаючи передісторію трагічної загибелі його рідних під російськими обстрілами та з огляду на його психічний стан, у виконанні загрози ніхто не сумнівався. У результаті: студента, після втручання народних депутатів та відповідних органів, випустили "у ручному режимі". Хіба за це воюють наші захисники? Відверто, маю сумніви», – прокоментував невтішну ситуацію Святослав Вишинський.

Між тим, "Останній Бастіон" вкотре нагадує читачам, що Володимиру Зеленському на замітку: законність в Україні за Конституцією не буває вибірковою!

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Що ховається за мережею реабілітаційних центрів пов'язаних з Олександром Гогілашвілі
13.12.2021, 14:03
Політика
Володимир Оманський радіє рішенню французького суду, але мовчить про судові справи олігарха Коломойського
16:01
Політика
Після схвалення в профільному комітеті резолюція може бути винесена на голосування в Сенат.
13:05
Політика
Підвищення тарифу на передачу електроенергії - нищівний удар для бізнесу
11:37
Політика
Китай дуже уважно стежить за тим, що відбувається в Україні
вчора, 17:05
Політика
ЗРК буде розміщено на території Польщі
вчора, 14:15