Служити будь всі... але це не точно

ВІЙНА
04 травня, 07:49
Служити будь всі... але це не точно

Особи з розумовою відсталістю зможуть служити у ТЦК

Згідно зі змінами до Розкладу хвороб, за якими визначається придатність до військової служби, розумова відсталість легкого ступеня не заважатиме військовій службі.

Так, відповідно до оновленої статті 19 Розкладу у редакції, яка набуде сили 4 травня, особи з розумовою відсталістю легкого ступеня будуть визнаватися придатними до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони.

До цього пункту належить легка розумова відсталість з мінімальними поведінковими порушеннями або їх відсутністю. У разі встановлення цього діагнозу, особливо у випадках, коли дані лікарського обстеження не відповідають іншим даним, що характеризують поведінку оглянутого в побуті, на виробництві, у підрозділі тощо, стаціонарне обстеження обов’язкове.

Служити будь всі... але це не точно_1

До змін розумова відсталість помірного та легкого ступеня була підставою для визнання особи обмежено придатною, але за новим розкладом хвороб особи з розумовою відсталістю легкого ступеня будуть визнаватися придатними до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах тощо.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що «Слуги урода», які проголосували Закон «Про мобілізацію» без демобілізації, ховають своїх родичів за кордоном та оформляють їм бронь.

Читайте також:
Війна
Український бізнес у критичній ситуації, модель бронювання треба переглянути – СЕО компанії «Велта» Андрій Бродський
24 травня, 11:56
Опінії
Нормального закону на бронь для бізнесів навіть що працюють на miltech / ВПК немає.
20 травня, 16:22
Війна
Нового керівника ТЦК запросили для знайомства з депутатським корпусом, а він вручив повістки депутатам.
17 травня, 17:51
Війна
Штрафи не застосовуються, якщо у ТЦК є можливість отримати дані військовозобов'язаного з державних реєстрів.
17 травня, 15:35
Політика
«Слуги урода», які проголосували Закон «Про мобілізацію» без демобілізації, ховають своїх родичів за кордоном та оформляють їм бронь
18 квітня, 16:11
Війна
Володимир Зеленський, термін президентських повноважень якого закінчується 24 травня, підписав мобілізаційний закон
16 квітня, 16:16