«Солдати невдачі»: українські штурмовики «обнулили» ворожу атаку

ВІЙНА
18 січня, 17:01
«Солдати невдачі»: українські штурмовики «обнулили» ворожу атаку

російські загарбники з лав приватної військової компанії "Вагнер" спроможні лише на одну річ – масову і безглузду самоутилізацію на фронті.

Відповідний ролик із зони ведення оборонних дій на Сході України оприлюднила пресслужба 10 Окремої гірсько-штурмової бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вірнопіддані путінському кухарю Євгєнію Прігожину московити "м'ясними хвилями" продовжують наступати на наших захисників у Донецькій області, але отримують гідну відсіч.

«Безглузді штурми українських позицій "вагнерами" та повне небажання зберегти життя свого особового складу. Саме так можна описати ситуацію на нашому напрямку. Вони лізуть – ми їх анулюємо. Регулярні спроби прориву завершуються лише десятками загиблих ворогів», – повідомили військовослужбовці 10 ОГШБр Збройних Сил України.

Також гірські штурмовики додають, їхні фронтові загони цілодобово працюють над утилізацією загарбників не дивлячися ні на що, наші оборонці стоятимуть на варті Батьківщини за будь-яких умов.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що днями на Бахмутському напрямку Східного фронту воїни ЗСУ взяли у полон терориста із ПВК "Вагнер".

Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 24 січня
24 січня, 10:09
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 23 січня
23 січня, 10:55
Війна
Українські військові завдали 17 ударів по скупченню противника та техніки
22 січня, 11:01