Сором Шмигаля розміром із набитий валютою «Boeing»

ПОЛІТИКА
20.04.2023, 18:15
Сором Шмигаля розміром із набитий валютою «Boeing»
Фото: Facebook

Коли у країні війна – всім потрібно затягнути паски й намагатися економити на собі, щодня жертвуючи на потреби наших захисників.

Однак для вітчизняних чиновників різного рангу, як достоту і для депутатів, подібні твердження не мають жодного значення, вони ж-бо "тримають економічний фронт".

У цьому певен учасник бойових дій, командир 2 штурмового батальйону 3 Окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, прем'єр-міністр Денис Шмигаль дозволяє собі шалене марнотратство, літаючи з Польщі до Канади та США на літаку "Boeing 737-800" із посадкою аж на 189 крісел.

«Я багато чого у цьому житті не розумію, але розумію, що коли йде війна – потрібно стиснути паски. Всім потрібно! Адже всі сили й засоби мають вкладатись у перемогу. Я розумію що мутки та корупція в українських депутатів і чиновників у крові, як і у тих, хто їх обирає, і 40 років по пустелі не вистачить, щоби викорінити цю рису ментальності. Але я ніколи не зможу зрозуміти як Денис Шмигаль може дозволити собі літати з Польщі до Канади та Штатів на "Boeing 737-800" із посадкою на 189 крісел.

І якби це було з власної кишені, я б прикрив очі, але за кошти західних донорів, яким потім потрібно дивитися в очі... Такі речі, безумовно, негативно впливають на імідж Україні та стабільність переговорної позиції. І ні, це не про зраду і не про хитання. Закликаю виключно до об'єднання зусиль всіх з усіма для перемоги. Це про сором, адже багато кому здається що під час війни, маючи певний статус, можна дозволити собі трошки більше. Так от, ні, – не можна. І за це будемо бити по руках», – зазначив фронтовик Дмитро Кухарчук.

Чинному голові уряду України має бути соромно, бо кількість пального і сама ціна польоту вказаним літаком (та ще й такого розміру! – прим. ред.) набагато більша за те якби він полетів приватним чартерним рейсом на меншому борту, як це, до слова, постійно робить Борис Джонсон.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що нещодавно (п)реЗедент доручив прем'єру Шмигалю вирішити долю російських букмекерських контор.

Читайте також:
Світ
У той час, поки найбільша за розмірами країна Південної Америки йде під воду, влада переслідує опозицію. Ліві сили націлені на узурпацію.
10 травня, 12:31
Опінії
У нашій поразці будемо винні лише ми. Завдяки партнерам у нас є шанс її уникнути хоча б частково.
13 квітня, 07:39
Політика
Балтійське турнé «найвеличнішого лідора» поступово дає свої плоди. Тільки не такі, на які розраховували в Офісі Президента на Банковій.
15 січня, 06:00
Економіка
Через перебування при владі слуг олігархів, Україна прямує на зустріч бетонній стіні. Швидкість максимальна, «гірше точно не буде»...
31.12.2023, 08:48
Позиція
Полтавський апеляційний суд переглядав резонансний вирок Зіньківського районного суду.
06.11.2023, 16:05
Політика
Перед приїздом Президента України до США іноземні журналісти розворушили кубло крадіїв на Банковій.
19.09.2023, 18:13