Соросята взялися реформувати СБУ

ПОЛІТИКА
17.10.2020, 21:48
"Слуга народу" Мар’яна Безугла
"Слуга народу" Мар’яна Безугла

Зе-команда має намір кардинально трансформувати головну спецслужбу України.

Планується зменшити правоохоронні функції СБУ, яка перетвориться на великий контррозвідувальний орган, що протидіятиме загрозам державної безпеки від інших країн.

Про це пише народний депутат із фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла на офіційному сайті політичної сили.

Вона підкреслює, що ефективність СБУ не має вимірюватись так званою "галочно-палочною системою" – кількістю відкритих і закритих кримінальних справ, – а діяти на випередження, не допускаючи присутності в Україні російського капіталу.

«Вітчизняна спецслужба не займатиметься розслідуванням економічних злочинів, корупції, організованою злочинністю. Ми маємо чітко розуміти, що СБУ – це не правоохоронний орган. У неї інший критерій якості. Головне для СБУ тепер – не зловити небезпечну банду, а розвідати, чи не є вона частиною транснаціональної злочинності, яка несе загрозу держбезпеці», – пише народна обраниця.

Між тим, слід звернути увагу на біографію "слуги" Безуглої, яка залучена у процес трансформації спецслужби.

Згідно з даними на сайті Верховної Ради, нардеп-реформатор 1988 року народження, яка закінчила Національний медичний університет імені О. Богомольця (спеціальність – лікувальна справа і внутрішні хвороби).

Згодом вона працювала в одній з поліклінік Києва, була на фронті й одночасно пройшла спецпрограму USAID, що фінансує відомий олігарх Джордж Сорос.

Відтак не зрозуміло, яким чином фаховий медик має стосунок до СБУ, а тим паче до її реформування за так званими західними стандартами.

Бо всім відомо, що там, де зі своїми законодавчими ініціативами з'являються вихованці Сороса, замість розширення демократичних прав і свобод відбувається їх кардинальне звуження.

Читайте також:
Чинний "гарант" Конституції України аж ніяк не є сильним, авторитетним і вольовим лідером, котрий може вплинути на власних депутатів.
26 січня, 12:37
У Зеленського після ковіду і Буковеля трапився прогрес.
19 січня, 11:26
Підтримавши заяви Андрія Деркача, "гарант" не тільки зруйнував двопартійну підтримку України з боку США, але й підвів себе під санкції.
13 січня, 10:43
Або про претензії слуг народу на статус Його Слуг...
13 січня, 08:51
Про дешеві “відосики” замість народовладдя та “розводняки” посполитих, яких продовжують обирати як липку.
10 січня, 15:01