Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

ПОЛІТИКА
23.05.2022, 09:27
Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав колишній Генеральний прокурор і ексміністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політик і громадський діяч переконаний, нинішня війна показала, хто нам, українцям, справжній брат, а хто здичавілий сусід-ґвалтівник, який тільки звався "старшим братом".

«Бойове братство часів князя Острозького та Сагайдачного, часів Марка Безручка і Симона Петлюри виринає з-під завалів минулих воєн та конфліктів. Особисті відносини Володимира Зеленського та Анджея Дуди дають великий шанс на максимально тісний союз Польщі з Україною, бо нас із поляками разом – 80 мільйонів! А кількість споживачів є вирішальним фактором економічної політики майже всіх "тигрів", що робили ривок у розвитку. І не варто чекати завершення війни. Треба вже зараз запускати спільну фінансово-кредитну політику, енергетику, екологічне, транспортне та портове регулювання», – запевняє Юрій Луценко.

Водночас соратник Петра Порошенка наголосив, час нарешті завершити децентралізацію за польським зразком, що не тільки прискорить економічні процеси, але і підірве основу вітчизняної корупції.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Варшава прихистить Київ, оскільки цього вимагає історична пам'ять і доленосна мить сьогодення.

Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє_1
Автор : Юрій Луценко
Читайте також:
Опінії
Основна проблема полягає у тому, що правдивої історії України за кордоном не знають. Там панує свій шовіністичний погляд на минуле.
03 лютого, 08:25
Опінії
Не одній Москві хочеться привласнити українські землі. Наші так звані західні партнери у регіоні Міжмор'я теж мають намір розширитися.
31 січня, 19:24
Політика
Цьогорічне волевиявлення у сусідній країні може повпливати на подальший рівень підтримки. Остаточне рішення ухвалять виборці 18 травня.
29 січня, 13:46
Життя
Рослина була поширена на землях північної Фінляндії та Норвеґії впродовж 260-1906 років. Станом на тепер вона повністю вимерла.
28 січня, 08:26
Світ
Мета проєкту — сприяти розвитку транспортних коридорів між двома країнами. Планується спорудити 4 переправи через річку Прут.
12 січня, 15:12
Світ
Дотримуючись усіх міжнародних норм, правил і законів фінляндські прикордонники взяли на абордаж російський танкер у морі. Було ефектно.
10 січня, 07:10