Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

ПОЛІТИКА
23.05.2022, 09:27
Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав колишній Генеральний прокурор і ексміністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політик і громадський діяч переконаний, нинішня війна показала, хто нам, українцям, справжній брат, а хто здичавілий сусід-ґвалтівник, який тільки звався "старшим братом".

«Бойове братство часів князя Острозького та Сагайдачного, часів Марка Безручка і Симона Петлюри виринає з-під завалів минулих воєн та конфліктів. Особисті відносини Володимира Зеленського та Анджея Дуди дають великий шанс на максимально тісний союз Польщі з Україною, бо нас із поляками разом – 80 мільйонів! А кількість споживачів є вирішальним фактором економічної політики майже всіх "тигрів", що робили ривок у розвитку. І не варто чекати завершення війни. Треба вже зараз запускати спільну фінансово-кредитну політику, енергетику, екологічне, транспортне та портове регулювання», – запевняє Юрій Луценко.

Водночас соратник Петра Порошенка наголосив, час нарешті завершити децентралізацію за польським зразком, що не тільки прискорить економічні процеси, але і підірве основу вітчизняної корупції.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Варшава прихистить Київ, оскільки цього вимагає історична пам'ять і доленосна мить сьогодення.

Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє_1
Автор : Юрій Луценко
Читайте також:
Світ
Цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.
30 січня, 06:00
Світ
У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.
25.12.2022, 17:01
Політика
Через зміну регіонального лідера на місце РФ прийдуть Україна і Польща. Союз Києва і Варшави не несе загрози існування для наших сусідів.
18.12.2022, 06:00
Світ
Роками Угорщина стабільно входить у Топ-5 ворожих до України країн, наряду з РФ, РБ, Сирією та Іраном. Чому? Бо заслужила!
15.09.2022, 17:23
Світ
Співзасновник урядової польської партії "Право і справедливість" та експрем'єр-міністр (у 2006-2007 роках) назвав головних союзників країни.
09.09.2022, 08:12
Світ
До територіальних вод суверенної Литовської республіки увійшов один із найбільших військових кораблів США – "USS Kearsarge" (LHD 3).
22.08.2022, 07:36