Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

ПОЛІТИКА
23 травня, 09:27
Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє

Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав колишній Генеральний прокурор і ексміністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний політик і громадський діяч переконаний, нинішня війна показала, хто нам, українцям, справжній брат, а хто здичавілий сусід-ґвалтівник, який тільки звався "старшим братом".

«Бойове братство часів князя Острозького та Сагайдачного, часів Марка Безручка і Симона Петлюри виринає з-під завалів минулих воєн та конфліктів. Особисті відносини Володимира Зеленського та Анджея Дуди дають великий шанс на максимально тісний союз Польщі з Україною, бо нас із поляками разом – 80 мільйонів! А кількість споживачів є вирішальним фактором економічної політики майже всіх "тигрів", що робили ривок у розвитку. І не варто чекати завершення війни. Треба вже зараз запускати спільну фінансово-кредитну політику, енергетику, екологічне, транспортне та портове регулювання», – запевняє Юрій Луценко.

Водночас соратник Петра Порошенка наголосив, час нарешті завершити децентралізацію за польським зразком, що не тільки прискорить економічні процеси, але і підірве основу вітчизняної корупції.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Варшава прихистить Київ, оскільки цього вимагає історична пам'ять і доленосна мить сьогодення.

Союз із Польщею – «вхідний квиток» України в європейське майбутнє_1
Автор : Юрій Луценко
Читайте також:
Історія
1699 року Річ Посполита, Саксонія, Данія та Московія утворили анти-шведський Північний союз.
04 серпня, 20:36
Політика
Зараз постала надзвичайно кричуща ситуація, ніби у наш спільний дім – Європу – впустили спільного ворога зі Сходу – росіян.
29 липня, 20:34
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58