Варшава прихистить Київ, бо цього вимагає історична доля

Опінії
08 травня, 17:00
Варшава прихистить Київ, бо цього вимагає історична доля
Фото: Facebook

Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.

інвестиційний банкір

Голос Кремля заявив, що "Польща загрожує територіальній цілісності Україні". От вони тупо все транслюють через себе, через свій світогляд.

Це коли канібал буде приходити на пляж і думає, що тут готується якесь барбекю. Так і росіяни.

Вони б на місці Польщі обов'язковою відтяпали шматок України під час нападу іншої країни. Вони й шматок Польщі свого часу відтяпали, теж під час нападу іншої країни.

Проблема для росіян тільки у тому, що немає іншої агресивної тупої шобли у Європі окрім самої Росії. І Польща – не Росія!

Навіть Угорщина – не Росія, хоча Орбану іноді дуже хочеться, щоби була.

І коли Польща говорить, що віднині між Україною і Польщею не буде кордону, це не означає, що вони захоплюють Україну. Це означає євроінтеграцію України.

А от коли б Росія так сказала, то дійсно, вона б загрожувала територіальній цілісності України. Але Росія і так загрожує, навіть без попередження.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18