Варшава прихистить Київ, бо цього вимагає історична доля

Опінії
08.05.2022, 17:00
Варшава прихистить Київ, бо цього вимагає історична доля
Фото: Facebook

Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.

інвестиційний банкір

Голос Кремля заявив, що "Польща загрожує територіальній цілісності Україні". От вони тупо все транслюють через себе, через свій світогляд.

Це коли канібал буде приходити на пляж і думає, що тут готується якесь барбекю. Так і росіяни.

Вони б на місці Польщі обов'язковою відтяпали шматок України під час нападу іншої країни. Вони й шматок Польщі свого часу відтяпали, теж під час нападу іншої країни.

Проблема для росіян тільки у тому, що немає іншої агресивної тупої шобли у Європі окрім самої Росії. І Польща – не Росія!

Навіть Угорщина – не Росія, хоча Орбану іноді дуже хочеться, щоби була.

І коли Польща говорить, що віднині між Україною і Польщею не буде кордону, це не означає, що вони захоплюють Україну. Це означає євроінтеграцію України.

А от коли б Росія так сказала, то дійсно, вона б загрожувала територіальній цілісності України. Але Росія і так загрожує, навіть без попередження.

Читайте також:
Опінії
У разі цілковитої невдачі на полі бою у Бахмуті, Кремль застосує "Молдовську карту". Ситуація ж у Кишиневі загострюється щодня...
20:28
Опінії
Процес взаємоінтеграції Румунії та Молдови неспішно йде. Це може відбутися за зразком поглинання Західною Німеччиною (ФРН) Східної (НДР).
04 березня, 19:54
Опінії
Нині існує реальна загроза вчинення російськими агентами терактів і захоплення державних установ у Кишиневі. "П'ята колона" чекає наказу.
14 лютого, 17:42
Світ
Цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.
30 січня, 06:00
Світ
У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.
25.12.2022, 17:01
Політика
Через зміну регіонального лідера на місце РФ прийдуть Україна і Польща. Союз Києва і Варшави не несе загрози існування для наших сусідів.
18.12.2022, 06:00