Союз змії й гадюки

29.11.2021, 07:45
тестове зображення
тестове зображення

Що чекає на Полтавський національний педуніверситет за нового керівництва

“Какая нахер Слава Украине”, “Ирина Александровна, п***ц вам”, “надбавки на ноль, машину – за забор”. Пам'ятаєте ці висловлювання Володимира Онищенка, ректора Полтавської політехніки імені Ю. Кондратюка ? Ось відео, якщо хто-небудь забув. Рукописи не горять, тим паче – в наш час.

Віднедавна, після зміни ректора та керівництва, схожа риторика може стати нормою і в іншому навчальному закладі Полтави - Національному педагогічному університеті імені В. Короленка. 

18 листопада 2021 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка (далі у тексті – ПНПУ) відбулася “інавгурація” Марини Гриньової. За офіційними даними, її підтримали понад 60% виборців, що мали право голосувати на виборах ректора університету.

Цьому передував довгий виборчий процес, що тривав з початку року та проходив в кілька етапів. А у день своєї “інавгурації” Марина Гриньова пообіцяла колективу освітян, що буде писати нову успішну сторінку історії Університету.

19 листопада Марина Гриньова та Олександр Мамай підписали меморандум про співпрацю між Полтавським педуніверситетом та Полтавською міською радою.

Марина Гриньова розповіла, що “підписаний меморандум відкриє новий етап співпраці університету з міською владою”.

Підписанти обговорили шляхи взаємодії щодо реалізації спільних проєктів і програм, спрямованих на розвиток освіти й науки у ЗВО і територіальній громаді, підготовку і подання грантових проєктів, проведення пройдисвітних, освітніх, культурних, іміджевих заходів, - йдеться у повідомленні університету.

Цікаво про яку співпрацю йдеться ? Можливо тепер ПНПУ братиме постійну участь в “Мамаївках”, на яких так полюбляє піаритися  полтавська міська  дупа. “Мамаївки” і є тими культурними та іміджевими заходами, про які йдеться у меморандумі ? І який % з грантових проєктів буде йти Мамаю ?

Тоді ж ректорка почала зачистку кадрів в університеті. 

І це можна зрозуміти, адже нова ректорка університету формує власну команду, але слід ретельно вивчити нові призначення та звільнення.

Одночасно були звільнені проректори університету, котрі все своє життя пропрацювали в цьому закладі та пройшли свій шлях від рядових викладачів.

На ключові посади в університеті було призначено далеких від фаховості  та компетентності людей. Які не мають відповідних навичок та досвіду роботи. Натомість, було звільнено фахівців з багаторічним досвідом роботи. Не кажучи навіть про звільнених докторів наук та справжніх професіоналів. Все це робилося для того, щоб новопризначеними “фахівцями” було легко управляти. Зрозуміло, що нова ректорка не забула і про банальну помсту.

11 років посаду першого проректора обіймав доктор історичних наук, професор Сітарчук Роман Анатолійович, котрий був конкурентом Марини Гриньової на виборах ректора.

Після призначення Марини Гриньової Сітарчука було звільнено, а на місце першого проректора було призначено кандидата історичних наук, доцента кафедри Історії України Гуру Олексія Анатолійовича.

Олексій Гура до цього довгий час працював лише лаборантом кафедри, згодом був переведений на посаду старшого викладача і лише у 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Політика  радянської держави щодо об’єднань  та церков  релігійних  меншин  в  УРСР  в 1944–середині  1960-х  рр.  (на  прикладі римо-католицьких та юдейських громад”. Гура навіть не здобув атестата доцента, мав лише посаду.

Згідно з портфоліо Олексія Анатолійовича, до своїх основних досягнень він відносить те, що :

  • За  час  роботи  ставав  неодноразовим  чемпіоном  університету  з  настільного тенісу  серед  викладачів  ПНПУ  імені  В.Г.  Короленка;
  • Став Чемпіоном університету  з  волейболу  (у  складі  збірної  історичного факультету );
  • Є членом  художньої  ради  факультету  історії  та  географії.  Автор  понад  20 сценаріїв  для  студентів;

       

Якщо подивитися на наукові праці Олексія Гури, то більшість з них стосуються теми релігії, церкви, католицьких та юдейських громад.

Отже, робимо висновок, що на посаду першого проректора ПНПУ імені  В.Г.  Короленка призначають людину без жодного управлінського досвіду, котра навіть кафедрою до цього не управляла.

Карколомний кар'єрний стрибок кандидата наук, котрий замінив на цій посаді свого наукового керівника - доктора наук, професора, людину з багаторічним досвідом управління.

Посаду проректора з наукової роботи, професора Шевчука Сергія Миколайовича було запропоновано священнику Василю Фазану.

Василь Васильович Фазан є доктором педагогічних наук (2015 рік), доктором теологічних наук (2010 рік), професором (2019 рік), викладачем у ПДПУ (ПНПУ) з 2002 р.

Досить дивно, що на посади першого проректора та проректора з наукової роботи нове керівництво університету призначає людей пов'язаних з релігією та релігієзнавством...

Окрім цього згадаємо корупційний скандал в ПНПУ.

2 травня 2018 року співробітники СБУ провели обшуки в Полтавському національному педагогічному університеті ім. Короленка та в помешканні працівниці факультету фізвиховання. Силовики вилучили конверти із грошима від студентів.

Тоді в деканаті факультету фізвиховання вилучили конверти з написами серед яких був конверт з грошима з написом : «Башан Е/полуб, З/Екон і політ. теор., христ. вих., суч. здоров./Непон., Фазан., Денисовець».

Союз змії й гадюки_1

А ще, Василь Васильович Фазан є протоієреєм храму Вознесіння Господнього м. Полтава Російської православної церкви в Україні.

Василь Васильвич Фазан
Василь Васильович Фазан

На сторінці Василя Фазана у соціальній мережі Facebook постійно з'являються пости члена Полтавської ОПЗЖ Андрія Старікова та інших активних членів проросійської політичної партії, де вони відмічають Василя Фазана.

Союз змії й гадюки_5
Союз змії й гадюки_7

Також Василь Фазан активно веде свою сторінку у забороненій в Україні соціальній мережі “Вконтакте”.

Союз змії й гадюки_9
Союз змії й гадюки_11
Союз змії й гадюки_13
Союз змії й гадюки_15

Союз змії й гадюки_17

Ба більше, Василь Васильович внесений до бази “Центру “Миротворець”. Його було внесено до бази за : маніпулювання суспільно значущою інформацією; розповсюдження антиукраїнської пропаганди; є противником незалежності українського православ'я від підконтрольної Росії РПЦ.

Союз змії й гадюки_19

Також Віктор Фазан є прихильником Анатолія Шарія, про що свідчать численні докази наявні в базі “Центру ”Миротворець”.

Союз змії й гадюки_21
Союз змії й гадюки_23

І цю людину зараз намагаються призначити проректором з наукової роботи в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

Крім цього, в університеті було звільнено начальника навчально-методичного відділу та відповідального секретаря приймальної комісії університету. Натомість на ці посади було призначено людей, фаховість яких викликає сумніви, вони жодного дня не працювали в цих відділах.

Марина Гриньова повністю оголила всі тили в університеті, і це в той час, коли навчальний заклад невдовзі очікує акредитація близько 20 освітніх програм.

Якщо університет не пройде переакредитацію після закінчення дії попереднього сертифіката то муситиме чекати щонайменше рік, щоб подавати документи на акредитацію повторно.

По неакредитованій освітній програмі диплом університет видати не зможе, але, студент має право перевестися в інший заклад практично в будь-який період навчання.

І саме в цей час в університеті розпочалася зачистка проректорів та заступників деканів.

Також було звільнено головного бухгалтера. На місце головного бухгалтера було призначено людину без жодної бухгалтерської освіти. Призначення мотивувалося тим, що вона є подругою Гриньової.

Не зрозумілою для університетської спільноти є логіка призначень Гриньової. На ключові посади в університеті призначаються люди не за рівнем фаховості, а за рівнем симпатій до ректора.

Останній Бастіон давно спостерігає за ситуацією в академічній спільноті Полтави. І можемо з впевненістю говорити про те, що все, що робить Марина Гриньова після призначення на посаду ректора ПНПУ імені В.Г. Короленка — це або давно спланована диверсія, основною метою якої є продумане знищення кількох кафедр та освітніх напрямків в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка. Натомість ці кафедри та напрямки доволі швидко мають з'явитися в Полтавській політехніці Володимира Онищенко. Якщо університет “саботує” акредитацію освітніх програм, то студенти зможуть швидко змінити ВНЗ. Саме тому Онищенко так радісно вітав Марину Гриньову з призначенням.

Або ж, враховуючи рукоположення на  καθέδρα «святих непорочних отців», і Онищенко, і Мамай із Зелюком та Гриньовою мають на меті створення Четвертого храму непорочної діви Марини.

На касі якого буде сидіти не маюча освіти особиста подруга Гриньової.

Чекаємо на виставу

to be continued…

Автор : Геннадій Сікалов
вибір редакції
Читайте також:
Виміри
Натомість у Полтаві підлеглі інваліда 2-гої групи Володимира Салогуба продовжують безсоромно красти
16.09.2023, 08:26
Виміри
Як група «Ростдорстрой» із місцевими елітами монополізувала мільярдний ринок доріг Полтавщини.
15.09.2023, 14:40
Виміри
Полтавська влада не може забезпечити гідні умови проживання для тимчасово переміщених осіб
12.09.2023, 12:45
Виміри
Державний центр зайнятості працевлаштовує українських будівельників в Ізраїлі. А хто буде відбудовувати Україну ?
11.09.2023, 15:55
Виміри
Краще розмітку пофарбувати.
07.09.2023, 10:00
Виміри
Закони Зеленського є «авторськими творами» ?
01.09.2023, 15:35