Спікер таки «слабо дует»

Опінії
07.02.2022, 11:05
Найвеличніший
Найвеличніший
Фото: © T-34-152

- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

З визнаними аксіомами не наважується сперечатися навіть дехто зі слуг, оскільки подейкують, що у тому трускавецькому середовищі є й умовно пристойні люди, котрі випадково потрапили до квартального шапіто. Їх одиниці.

Ми не погоджуємося з колегами, коли вони, фільтруючи публіку гірчично-зеленої пошесті, що бовтається в ополонці, вживають прислівник «багато». Зрідка в «одиниць» спадає полуда з очей і їм відкривається істина щодо консистенції, до якої вони влипли. Ось днями прозрів Олег Воронько, каже: «лихий попутав».

Ми навіть того лихого знаємо – Мамона Кон'юнктуренко, в миру – Блазень, мнє42, Лялька, Я'Нелох, Я'Прєзідєнт тощо.

Ви б, прозрілі, не смішили людей! Тихесенько тюпали б собі «до лісу», за Трухіним, коли вже вам почало розвиднятися. А то оцей пафос: «Я хотів зміни на краще в країні з монобільшістю, в команді «Слуги народу» дуже багато кваліфікованих зводить нанівець ваше прозріння».

Це там Юзик кваліфікований? Чи Арахамія з бобляхами? Фарбована бестія з мрією про всеукраїнську кастрацію петеушниць? Особливо непринципові поціновувачі до «кваліфікованих одиниць» зараховували й діючу голову Верховної Ради України.

Руслана Олексійовича Стефанчука Ґугл помилково наділив чеснотами, які суперечать одна одній і не можуть ужитися в одній особі. Яким побитом ідеолог зеленого збіговиська до «українського політичного діяча, правника, котрий серед своїх пріоритетів на посаді спікера ВРУ визначив підняття якості національного законодавства, його систематизацію та розвиток інститутів прямої демократії»?

Ніяким. Бо належати до отців-творців угрупування маргиналів «партія Слуга народу» і одночасно претендувати на реноме «українського діяча» можна лише за відчутного дефіциту лою під чуприною. Гаразд, про «житлове питання у тандемі з тещею» Стефанчуку не нагадуємо, замилили, були перли, та стерлися. Кінь на чотирьох, та й той…

Але не вельми інтелігентне єство дається взнаки, яким би титулом його не прикрили. Хтось наїзд спікера на англійську мову в стінах підконтрольного йому та його «партії» парламенту, певно ж, вважає не вартою уваги дрібничкою.

Чи й не подія – фракція "Європейської Солідарності" англійською мовою з трибуни висловила вдячність партнерам по світовому фронту протистояння московитському щуру Не погодимось. Дрібнички – вольниця для диявола.

Всуціль «зелений» квартальник усією своєю широчезною, ідеологічно вгодованою груддю став на захист своїх, глибоко укорінених уявлень про «терористичне нутро Порошенка» й усіх, котрі з ним поряд, мовляв, регламент.

Треба бути справді «українським діячем», щоб відчути різницю між демонстративно-шовіністичним руськоязичієм ОПЖЗ і емоційно-виправданим виголошенням "Європейською Солідарністю" щирої подяки партнерам-англосаксам за допомогу англійською мовою саме в стінах парламенту.

«Слабо дует» спікер.
Читайте також:
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22