Спікери Міноборони України вчаться брехати у російських колег

ПОЛІТИКА
02.08.2023, 18:35
Спікери Міноборони України вчаться брехати у російських колег
Фото: Google

Міністерство оборони провалило майже все, що змогло, крім, хіба, купівлі яєць по 17 гривень й збільшення рівня корупції.

Таку думку висловила колишній фронтовий парамедик, а нині волонтерка Аліна Сарнацька, прокоментувавши заяву Ганни Маляр із приводу передачі чиновниками дронів нашим захисникам.

Вона стверджує, що всі публічні слова з вуст пані Маляр не відповідають дійсності, а є відвертою пропагандою із метою приховати від українських громадян правду про події на фронті.

«Спікери Міноборони брешуть. Це не прикрашання фактів і не прикре непорозуміння. Це звичайна брехня, як стратегія. У нас важка ситуація на фронті. Постійна брехня від міноборони та командування медичних сил. І пропаганда у ЗМІ яка втратила зв'язок з реальністю», – заявила Аліна Сарнацька.

Дарма, що Генеральний штаб Збройних Сил України промовчить на популістські заяви пані Маляр, аби не сваритися з Яйцевими чинушами й не накаляти ситуацію, яка і так важка не тільки на фронті.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу, бо українців треба годувати перемогами.

Читайте також:
Опінії
Ці папірці — не більше ніж папірці. Вони ніколи ніким не були внесені на розгляд Верховної Ради України та ратифіковані. Тож, думай-те!
29 квітня, 07:12
Опінії
Якщо вибачення не буде – доведеться застосувати примусові заходи виховного характеру.
06 березня, 09:47
Опінії
Старанням своїх кишенькових медиків кремлівський бункерний дід намагається подовжити власне нікчемне життя. І поки йому це вдається.
24.10.2023, 14:32
Політика
Велика війна все змінила, дала шанс перегорнути ганебні сторінки попередньої історії, але не всі громадяни усвідомили доленосність миті.
08.09.2023, 17:57
Світ
Вивчення того, як інформаційна екосистема впливає на колективну поведінку людей, має стати «кризовою дисципліною»
30.05.2023, 13:25
Війна
Путінський режим постійно заявляє, що у ресурсній федерації московії перебуває 5,3 мільйона вимушених утікачів з охопленої війною України.
15.03.2023, 20:52