Спільні азербайджансько-турецькі маневри розпочато у Карабасі

СВІТ
07.09.2021, 11:28
Спільні азербайджансько-турецькі маневри розпочато у Карабасі

На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднило міністерство оборони Азербайджанської республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що головною метою маневрів упритул до державного кордону з Вірменією є вдосконалення взаємодії армійців двох країн при проведенні точкових бойових операцій.

«Тактичні військові навчання проходять відповідно до чинної Угоди про співробітництво, укладеної цьогоріч між Азербайджаном і Туреччиною. Ми маємо перевірити військовослужбовців на предмет вдосконалення ними взаємодії та бойового злагодження при проведенні оперативних спецзавдань, у тому числі — розвиток навичок командирів по прийняттю військових рішень і управління підрозділами в умовах, близьких до бойових», — йдеться у повідомленні азербайджанського міноборони.

Крім того, у відомстві додають, що особливу увагу приділено підвищенню знань щодо використання сучасної бойової техніки та інших військових засобів в умовах складного рельєфу гірської місцевості.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.

Азербайджанські та турецькі вояки на кордоні з Вірменією (Лачинський коридор, 7.09.2021)
Азербайджанські та турецькі вояки на кордоні з Вірменією (Лачинський коридор, 7.09.2021)
Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01