Спільні азербайджансько-турецькі маневри розпочато у Карабасі

СВІТ
07 вересня, 11:28
Спільні азербайджансько-турецькі маневри розпочато у Карабасі

На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднило міністерство оборони Азербайджанської республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що головною метою маневрів упритул до державного кордону з Вірменією є вдосконалення взаємодії армійців двох країн при проведенні точкових бойових операцій.

«Тактичні військові навчання проходять відповідно до чинної Угоди про співробітництво, укладеної цьогоріч між Азербайджаном і Туреччиною. Ми маємо перевірити військовослужбовців на предмет вдосконалення ними взаємодії та бойового злагодження при проведенні оперативних спецзавдань, у тому числі — розвиток навичок командирів по прийняттю військових рішень і управління підрозділами в умовах, близьких до бойових», — йдеться у повідомленні азербайджанського міноборони.

Крім того, у відомстві додають, що особливу увагу приділено підвищенню знань щодо використання сучасної бойової техніки та інших військових засобів в умовах складного рельєфу гірської місцевості.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.

Азербайджанські та турецькі вояки на кордоні з Вірменією (Лачинський коридор, 7.09.2021)
Азербайджанські та турецькі вояки на кордоні з Вірменією (Лачинський коридор, 7.09.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39
Для цього російське військове відомство готове навіть посприяти модернізації та реформуванню вірменських збройних сил.
12 серпня, 08:12