Співробітник лісгоспу допомагав окупантам красти деревину на Харківщині

КРИМІНАЛ
08.10.2022, 07:50
Співробітник лісгоспу допомагав окупантам красти деревину на Харківщині

Цьогоріч навесні завідувач одного із секторів Державного підприємства "Куп'янське лісове господарство" перейшов на бік ворога.

Наразі колаборанта затримали й вручили підозру про вчинення злочину, відзвітували у пресслужбі Офісу генерального прокурора України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, не названий держслужбовець очолював псевдолісгосп і передавав деревину на потреби російських окупантів, отримуючи за це грошову винагороду.

«За даними слідства, у квітні під час окупації Куп'янська представники країни-агресора спочатку призначили чоловіка на посаду "головного інженера" у незаконно створеному органі окупаційної влади – "ГП "Купянское лесное хозяйство". У червні за сумлінну роботу російські куратори "підвищили" його та запропонували стати "в.о. директора", на що той погодився. Призначав "очільника" на нову посаду "и.о. главы военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области". Псевдопосадовець забезпечував підбір кадрів для роботи у незаконно створеному органі, організовував незаконну заготівлю та надання лісоматеріалів окупаційній владі для облаштування бліндажів та інших фортифікаційних споруд, що використовувалися військовими держави-агресора проти Збройних Сил України», – повідомили в Офісі генпрокурора.

Станом на тепер відомо, що правоохоронці затримали чоловіка 6 жовтня у Харкові, йому інкриміновано факт державної зради за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що росія шукає можливості компенсувати фінанси, втрачені внаслідок світових обмежень після початку повномасштабної війни проти України.

Читайте також:
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04
Кримінал
Колишньому право(п)охоронцю загрожує покарання у вигляді примусового позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.
06 січня, 14:51
Кримінал
Зловмисник неодноразово закликав підтримати збройну агресію рф проти України
30.12.2022, 21:05