Співробітник лісгоспу допомагав окупантам красти деревину на Харківщині

КРИМІНАЛ
08.10.2022, 07:50
Співробітник лісгоспу допомагав окупантам красти деревину на Харківщині

Цьогоріч навесні завідувач одного із секторів Державного підприємства "Куп'янське лісове господарство" перейшов на бік ворога.

Наразі колаборанта затримали й вручили підозру про вчинення злочину, відзвітували у пресслужбі Офісу генерального прокурора України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, не названий держслужбовець очолював псевдолісгосп і передавав деревину на потреби російських окупантів, отримуючи за це грошову винагороду.

«За даними слідства, у квітні під час окупації Куп'янська представники країни-агресора спочатку призначили чоловіка на посаду "головного інженера" у незаконно створеному органі окупаційної влади – "ГП "Купянское лесное хозяйство". У червні за сумлінну роботу російські куратори "підвищили" його та запропонували стати "в.о. директора", на що той погодився. Призначав "очільника" на нову посаду "и.о. главы военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области". Псевдопосадовець забезпечував підбір кадрів для роботи у незаконно створеному органі, організовував незаконну заготівлю та надання лісоматеріалів окупаційній владі для облаштування бліндажів та інших фортифікаційних споруд, що використовувалися військовими держави-агресора проти Збройних Сил України», – повідомили в Офісі генпрокурора.

Станом на тепер відомо, що правоохоронці затримали чоловіка 6 жовтня у Харкові, йому інкриміновано факт державної зради за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що росія шукає можливості компенсувати фінанси, втрачені внаслідок світових обмежень після початку повномасштабної війни проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.
28 січня, 15:38
Війна
Вони підтримували захоплення частини України та глорифікували «вагнерівців»
18 січня, 10:27
Кримінал
За вказівкою спецслужб московії чоловік підготував понад 60 замовних публікацій для російських інтернет-видань.
05 січня, 15:00
Кримінал
Він пропонував приєднати східні регіони України до Ростовської області московії.
03 січня, 10:19
Позиція
У минулому році Андрій Замахін заробив у «Полтавській політехніці» 567 тисяч ₴. Чому поплічник зрадників киви і чередніченка досі на волі?
26.12.2023, 11:35
Кримінал
Вона приховала нерухомість на Київщині та на росії
21.12.2023, 12:43