Україна не має права прощати зрадників, – радник мера Маріуполя

ПОЛІТИКА
11 вересня, 09:54
Україна не має права прощати зрадників, – радник мера Маріуполя

Повторення помилок 2014-2015 років і прощення колаборантів, які допомагали окупантам вбивати українців, буде прокляттям для нашого народу.

Таку особисту думку на своєму Telegram-каналі висловив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що на сьогодні у зв'язку з динамічною деокупацією Харківщини, Херсонщини, Донеччини та Луганщини постало актуальне питання з подальшою долею зрадників України.

«Темпи звільнення великої без перебільшення частини нашої землі змушують замислитися над тим, а що робити з тією мразотою, котра наче має статус українського громадянства, але точно немає на нього жодного морального права. Офіційні колаборанти та всі ті, хто так охоче зустрічав і підтримував окупацію. Що нам із ними робити зараз?

Можна знов зіграти у гру "не все так однозначно" і "це теж наші громадяни", типу їх можна перевиховати. Проте знов отримати вже купу зрадників за спинами, агентів і з часом – новий проросійський політичний рух, який знов притягне війну до нас. Можна зіграти в репресії. Це точно не спрацює і точно не буде зроблено. Просто в силу нашого національного характеру, бо відплата не помста. Можна піти шляхом прибалтів і запровадити інститут не громадянства, під шумок. Обмежити у праві обиратися та бути обраним, запустити програми перенавчання та психологічного перевиховання. А можна просто показати напрям у бік росії та забезпечити безкоштовну і безпечну евакуацію. На росію назавжди. Ми маємо право обирати», – запропонував Петро Андрющенко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що голова Вовчанського районного суду у Харківській області перейшла на бік московитських загарбників.

Читайте також:
Опінії
Служба безпеки України мусить невідкладно звернути увагу на чекістів у рясах на Галичині. Там вирує кубло потенційних колаборантів.
28 листопада, 08:45
Війна
Депутатка-зрадниця вирішила піти працювати на ворогів
23 листопада, 12:17
Кримінал
Коли СБУ візьметься за полтавських ОПЗЖшників, які продовжують грабувати місто ?
17 листопада, 15:36
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов самоліквідувався в результаті ДТП
09 листопада, 15:23
Кримінал
Ворожого поплічника з лав самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату викрили у деокупованому Куп'янському районі.
09 листопада, 07:34
Війна
Замах був скоєний четвертого листопада
05 листопада, 14:10