Співробітники ТЦК і СП завітали до депутатів Градизької ради

ПОЛТАВА
13 лютого, 06:04
Співробітники ТЦК і СП завітали до депутатів Градизької ради

Серед боягузів — обранець VII скликання Юрій Акіменко. Чоловік не з'явився тричі на засіданні, де роздавали повістки та звіряли відомості.

Про це заявив Градизький селищний голова Мирослав Носа, оприлюднивши відеозсвіт з сесійної зали, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, під спідницями матерів літнього віку та дружин переховуються ухилянти, котрі раніше були помічені односельцями у корупційних схемах.

Натомість добровільно мобілізувався до лав Збройних Сил України тільки депутат із ВО «Батьківщина» Олександр Ковтун. Водночас серед тих, у кого є горезвісна «бронь», названо депутатів із політичного проєкту «Довіра» — Сергія Гельмані та Юрія Оленка.

«Про мобілізацію... Отже, у депутатському корпусі 8 чоловіків-депутатів, які є військовозобов'язаними, 7 із них уже пройшли медичну комісію ще у 2022 році, 1 є інвалідом — це Олександр Юхно. Інші обмежено придатні. За два роки війни ТЦК 6 разів викликали «радикала» Валерія Ковтуна для уточнення облікових даних, але він не з'являється. Цього разу військкомат буде розшукувати спільно з поліцією ухилянтів і притягувати до відповідальності.

Не стоїть завдання для ТЦК мобілізувати депутатів, це у першу чергу порядок. Дурні чи невмотивовані люди у ЗСУ теж не потрібні. Сподіваюсь настане черга на перевірку і куплених груп інвалідності, які теж є. Для довідки: у громаді кожен 10-й житель — інвалід! Гадаю, що країна, яку не хочуть захищати депутати, не має майбутнього. Ждуни та пристосуванці мають з'їсти свій захований триколор, а не бити у груди, говорячи, «я люблю Україну». Працювати потрібно на Перемогу не словами», — слушно зауважив Мирослав Носа.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, як по всій Україні співробітники ТЦК та СП полюють на молодь. Натомість пенсіонерів ЗСУ і МВС свідомо не чіпають, бо немає рознарядки.

Читайте також:
Опінії
Але її кількість тане із кожним днем цього геноцидного конфлікту. Ворог внутрішній і зовнішній виснажує нашу націю.
14 квітня, 18:30
Позиція
У нас закон, як відомо, один для всіх – хоч для Шабуніна, хоч для Зеленського.
13 квітня, 16:00
Війна
На військовий облік мають стати пенсіонери МВС, органів прокуратури, податкової, митної служби, Поліції і Служби судової охорони
13 квітня, 10:39
Опінії
Не повинно бути бронювання для правоохоронних та державних органів
12 квітня, 18:02
Опінії
Звідси протиставлення військового і політичного керівництва країни, звідси перенесення відповідальності один на одного.
11 квітня, 15:45
Війна
Законопроєкт підтримали 283 депутати.
11 квітня, 11:00