Справа Шеремета: хірурга Юлію Кузьменко суд залишив під вартою

ПОЛІТИКА
01 квітня, 18:13
Юлія Кузьменко
Юлія Кузьменко
Фото: inforesist.org/ua

Кузьменко продовжили строк тримання під вартою до 30 травня включно.

Печерський районний суд Києва до 30 травня продовжив арешт дитячому кардіохірургу і волонтеру Юлії Кузьменко, яка є однією з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Засідання відбувалося у закритому форматі через карантин і транслювалося на сторінці у Facebook Free Dr Kuzmenko.

Кузьменко була доставлена до суду і була присутня на засіданні.

«У задоволенні клопотання адвоката... про зміну запобіжного заходу відмовити, клопотання слідчого задовольнити – продовжити строк тримання під вартою підозрюваній до 30 травня включно», – зазначив слідчий суддя Олег Білоцерківець.

«Висококваліфікованого лікаря в часи світової пандемії залишили під вартою без жодних на те підстав! Аплодуємо» прокуратурі!!», – пишуть на сторінці у Facebook Free Dr Kuzmenko.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд залишив у силі арешт підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка без права внесення застави.

Разом з тим, захист Антоненка довів, що підозрюваний ветеран АТО виявився на 9,7 см вище зафіксованого на камерах відеоспостереження чоловіка, який зовні схожий на Антоненка в кепці.

Як відомо, поліція підозрює, що злочинне угруповання, яке начебто підірвало автівку Павла Шеремета, налічувало п’ятеро осіб: Андрій Антоненко – музикант, який воював на Донбасі, Юлія Кузьменко – дитячий хірург (волонтер), Яна Дугарь – військова медсестра та подружжя Грищенків – пара ветеранів-добровольців.

Читайте також:
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23
На думку опозиційних депутатів, сьогодні влада діє по сталінській схемі: була б людина, а стаття знайдеться.
10 червня, 14:23