Справа Шеремета: хірурга Юлію Кузьменко суд залишив під вартою

ПОЛІТИКА
01 квітня, 18:13
Юлія Кузьменко
Юлія Кузьменко
Фото: inforesist.org/ua

Кузьменко продовжили строк тримання під вартою до 30 травня включно.

Печерський районний суд Києва до 30 травня продовжив арешт дитячому кардіохірургу і волонтеру Юлії Кузьменко, яка є однією з підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Засідання відбувалося у закритому форматі через карантин і транслювалося на сторінці у Facebook Free Dr Kuzmenko.

Кузьменко була доставлена до суду і була присутня на засіданні.

«У задоволенні клопотання адвоката... про зміну запобіжного заходу відмовити, клопотання слідчого задовольнити – продовжити строк тримання під вартою підозрюваній до 30 травня включно», – зазначив слідчий суддя Олег Білоцерківець.

«Висококваліфікованого лікаря в часи світової пандемії залишили під вартою без жодних на те підстав! Аплодуємо» прокуратурі!!», – пишуть на сторінці у Facebook Free Dr Kuzmenko.

Нагадаємо, раніше Печерський районний суд залишив у силі арешт підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка без права внесення застави.

Разом з тим, захист Антоненка довів, що підозрюваний ветеран АТО виявився на 9,7 см вище зафіксованого на камерах відеоспостереження чоловіка, який зовні схожий на Антоненка в кепці.

Як відомо, поліція підозрює, що злочинне угруповання, яке начебто підірвало автівку Павла Шеремета, налічувало п’ятеро осіб: Андрій Антоненко – музикант, який воював на Донбасі, Юлія Кузьменко – дитячий хірург (волонтер), Яна Дугарь – військова медсестра та подружжя Грищенків – пара ветеранів-добровольців.

Читайте також:
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.
31 серпня, 14:28
Україна має бути на передовій захисту пригноблених Кремлем народів, котрі знову нагадали світу про своє існування.
28 серпня, 12:42
За останні дні затримано вже троє опозиціонерів.
27 серпня, 18:05
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
07 серпня, 16:50