Справжнє пекло

ВІЙНА
03 січня, 09:00
Справжнє пекло

У DeepState розповіли про ситуацію у Нововасилівці — в 7,5 км від Дніпропетровщини

Російські терористичні війська активно наступають у населеному пункті Нововасилівка Донецької області.

Про це повідомляє інформаційний OSINT-проєкт DeepState.

«Справжнє пекло триває у Нововасилівці. Ка**пи лізуть відразу у кількох місцях. Щоденно в село заходить на штурм орієнтовно від двох взводів піхоти до роти пі**рів. В більшості пішим порядком, іноді за підтримки ББМ, а іноді взагалі на ЛАТ», - йдеться у повідомленні.

За інформацією ресурсу, росіяни мають успіхи в центрі села. Бої йдуть за кожен будинок та вулицю.

«Сили оборони демонструють героїзм стримуючи противника, який переважає в числі», - наголосили аналітики.

Нововасилівка розташована на заході Донецької області, у 7,5 км від адмінмежі з Дніпропетровщиною.

  • Від початку доби 2 січня на російсько-українському фронті зафіксували 118 бойових зіткнень. Окупанти здійснили 27 атак на Покровському напрямку.
Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Передові підрозділи ЗСУ продовжують оборонятися по рубежах на теренах Курщини вздовж річки Сейм. Тривають бої за населений пункт Тьоткіно.
22 травня, 06:10
Війна
Від чого Зеленський інформаційними вкидами відволікає увагу?
12 травня, 18:00
Війна
рф передислоковує на Донеччину підрозділи з Запорізького напрямку.
06 травня, 09:16
Війна
Ворог має на меті повернутися на Правобережжя. Задля цього московити намагаються створити на острові Бугаз місце для перекидання військ.
01 травня, 16:47
Війна
Московити тримають під контролем більшу частину прикордонної Басівки. Зараз ворог тисне на північну частину Локні, щоби вийти до Юнаківки.
30 квітня, 19:14
Війна
На Північному фронті відбулася унікальна операція зі звільнення з полону трьох оборонців України. Ворога атакували виключно дронами.
29 квітня, 07:13