США витратять понад трильйон доларів на військовий сектор у 2026 році — Трамп

СВІТ
30.09.2025, 17:42
США витратять понад трильйон доларів на військовий сектор у 2026 році — Трамп

США виділять понад трильйон доларів на військовий сектор у 2026 році.

Про це сказав президент США Дональд Трамп під час виступу перед американськими генералами.

«Я націлений витратити понад 1 трильйон доларів на наших військових у 2026 році. І це найбільше в історії нашої країни. Пані та панове, сподіваюся, вам це сподобається. Це до чорта багато грошей. У нас найкраще в усьому — всі гілки побачать великі інвестиції», — сказав він.

Він нагадав, що США розробляють перші винищувачі шостого покоління. Окрім того, Трамп заявив, що США модернізуватимуть свій потенціал ядерного стримування.

США також почали створення свого «золотого куполу» — щита протиповітряної оборони на зразок ізраїльського «залізного купола». Трамп запевнив, що він буде «найбільш вишуканим у світі».

Він анонсував розширення американського флоту на щонайменше 19 суден, ідеться про субмарини, десантні кораблі, міноносці тощо.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
Це робиться для вдосконалення практичних навичок американських солдатів.
24 червня, 10:33
Політика
Лише чверть американців вважають виправданою війну з Іраном.
24 червня, 07:14
Війна
Головна помилка Трампа полягає не в тому, що він вирішив припинти війну, а в тому, що взагалі в неї вступив.
21 червня, 06:26
Світ
Трамп каже, що там «дискримінують білих».
20 червня, 15:39
Війна
Міністерству війни США потрібно 80 мільярдів доларів для покриття витрат, пов’язаних із війною в Ірані, а також інших рахунків.
19 червня, 17:31
Світ
Ціллю атаки мали стати представники «капіталістичної еліти», мільярдери та політики.
16 червня, 15:37