США запровадили санкції проти Авена і Фрідмана

КРИМІНАЛ
11.08.2023, 19:06
США запровадили санкції проти Авена і Фрідмана
Фото: Google

Власники та акціонери російської фінансово-кримінальної структури "Альфа-груп" опинилися під тиском американських чиновників.

Про це повідомили в Управлінні з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США, яка керує економічними й торговими санкціями, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

У результаті вказаних дій держслужбовців, усе майно Пєтра Авена, Міхаіла Фрідмана, Алєксєя Кузьмічєва, Гєрмана Хана та ще кількох олігархів, ще знаходиться в юрисдикції Вашинґтона, – заблоковане.

Крім того, будь-які організації, котрі прямо чи опосередковано належать одному або декільком підсанкційним особам на 50% і більше відсотків, заборонені, як і всі операції громадян США або у межах США.

Слід розуміти, перераховані особи понад рік перебувають у списку "корупціонерів і розпалювачів війни", проте на відміну від американського уряду влада України дивним чином ніяк не конфіскує та не заморожує їхнє незаконно набуте майно.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", деякі російські олігархи найняли адвокатів в Європейському союзі із метою розморожування своїх активів і поновлення дії віз для подорожей країнами Заходу.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.
13 лютого, 17:30
Опінії
Статки Ахметова під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!
16 січня, 16:15
Кримінал
Електроенергію, яку отримало підприємство Коломойського, продали учасникам ринку, а отримані кошти вивели на рахунки закордонної компанії
11 січня, 17:42
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30.11.2023, 17:34
Спорт
Один з основних гаманців путінського режиму продав футбольний клуб «Челсі» за астрономічну ціну. Гроші планував віддати Біньяміну Нетаньягу.
29.11.2023, 10:09
Політика
Вартість спортбази на Прикарпатті, будівництво якої триває з 2019 року, може перевищити пів мільярда
25.11.2023, 11:37