«Стадіон, так стадіон!..»: 4 роки потому

Опінії
19.04.2023, 17:42
«Стадіон, так стадіон!..»: 4 роки потому
Фото: Букви

Володимире Олександровичу Зеленський, Вам не соромно? Ваша пихата непрофесійність змусила Україну захлинатися у власній крові!

Громадський діяч

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Сьогодні у нас чергова річниця, роковини, я б сказала. 4 роки тому нинішній президент виступав на стадіоні, пообіцявши стати вироком тодішньому президенту, а, схоже, став вироком усім нам. 

Не пишіть мені, прошу, що він не втік і став на оборону...

На оборону стали десятки тисяч наших людей, які йшли на смерть за свою країну, виходили голіруч проти танків. Наші люди, своїми розтерзаними тілами, зупинили підписання позорних угод, які планувались в Стамбулі. 

Ми не знаємо поки, яку долю країні і людям готувало найвище керівництво держави. Дізнаємося, вірю.

А чи показували в єдиномумарафоні перемовини Сівковича з Кулінічем? Чи там і досі співає і матюкається Поворознюк?

Розвідка (не наша, ясно ж) оприлюднила сенсаційні матеріали. На найвищі пости в державі призначались зрадники і вороги; цей факт був вміло перекритий іншими інфоприводами.

Які ми тут всі натхненно тягали в зубах.

Колективне несвідоме, воно так і діє. Але "Facebook", який не так давно постив картинки про те, яке хто дерево і про три бажання, які мають справдитися наступного року, тиждень обговорював Спартака Субботу.

"Facebook" узагалі слухняно бігає за заданими алгоритмами. Так от, 5 квітня були оприлюднені перемовини кремлівського "куратора" із "кротом" з СБУ.

Це сенсаційна інформація, з якої можна сміливо робити висновки, що якщо в СБУ на найвищі посади так призначились люди, то немає гарантій, що в офіс президента, наприклад  вони призначались по-іншому. Не кажучи вже про дрібніші структури.

І зараз вже досить очевидним стає все, що відбувалось до 24.II.2022. – і "вагнергейт" зі здачею деталей спецоперації, і оманський "туризм" на літаку Ніколая Патрушева.

А ще: скорочення оборонних замовлень, перехід заводів оборонного напрямку на 1 чи 2-денний робочий тиждень... Та багато що стає зрозумілим.

Однак президент України мовчить вже 14 днів, ані пари з вуст. Чому мовчить Зеленський, ви уявляєте подібне мовчання, наприклад, у британців, під час війни? От і я не уявляю. 

Президент має відповідати.

Не хоче зараз, – буде після війни. Доведеться, бо країна не проковтне, як проковтнула зраду із "вагнерівцями".

Читайте також:
Опінії
Навіть натяку нема на компетентність і обізнаність.
20.12.2023, 10:51
Політика
останні роки в нашій державі все "найвеличніше"
01.12.2021, 14:22
Політика
"Ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з РФ"
01.12.2021, 13:16
Опінії
Трагікомедія на чотири дії.
01.05.2021, 13:38
Опінії
Володимир Зеленський знову хоче "побачити мир" в очах Владіміра Путіна і домовитися "десь посередині".
30.04.2021, 09:42
Опінії
Останній указ "гаранта" – це справжній "тріумф волі", після якого "зелений Фюрер" немає наміру зупиняти новий "турборежим".
06.02.2021, 14:26