Зеленський досі гадає що можна завершити війну цілуючи ноги Путіну

ПОЛІТИКА
01.12.2021, 13:16
Зеленський досі гадає що можна завершити війну цілуючи ноги Путіну
Фото: google

"Ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з РФ"

Україна не зупинить війну і не поверне тимчасово окуповану частину Донбасу без прямого діалогу із Кремлем. Про це заявив у щорічному посланні до Верховної Ради президент Володимир Зеленський

Деякі головні його тезиси що до цього:

-      що він "не боїться прямої розмов з росіянами".

 -      "Ми знаємо, хто з європейських країн підтримує Україну. Дякуємо їм. Ми знаємо, хто з європейських країн робить вигляд, що підтримує... Наша армія – найкраща у світі й захистить нас. Але ніхто, крім нашої армії, нас не захистить. Це правда... Але ми боїмося зізнатися самі собі: ми не зупинимо війну без прямих перемовин з Росією".

 -      "І давайте поставимо в цьому питанні крапку. Ми не повернемо Донбас без прямого діалогу з РФ. Так або давайте робити це, або давайте не вдавати, що ми хочемо повернути свої території, давайте тоді нічого не робити. Вирішувати нам". 

 Що тут сказати? Людина яка обіймаючи таку відповідальну посаду в державі, своєю риторикою показує, що й далі бачить Україну не як самостійного гравця у світовій політиці. Країною, яка є лише розмінною фігурою у протистоянні Москви з іншими країнами Заходу.

Читайте також:
Опінії
Володимире Олександровичу Зеленський, Вам не соромно? Ваша пихата непрофесійність змусила Україну захлинатися у власній крові!
19 квітня, 17:42
Політика
останні роки в нашій державі все "найвеличніше"
01.12.2021, 14:22
Опінії
Трагікомедія на чотири дії.
01.05.2021, 13:38
Опінії
Володимир Зеленський знову хоче "побачити мир" в очах Владіміра Путіна і домовитися "десь посередині".
30.04.2021, 09:42
Опінії
Останній указ "гаранта" – це справжній "тріумф волі", після якого "зелений Фюрер" немає наміру зупиняти новий "турборежим".
06.02.2021, 14:26
Новини
Володимиру Зеленському радять переглянути популярний серіал "Механізм" про десятирічне антикорупційне розслідування у Бразилії.
04.01.2021, 10:29