Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки

КРИМІНАЛ
12 березня, 16:52
Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки

Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.

Про це красномовно свідчить ситуація з родиною Москальових із міста Єфремов Тульської області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на відкриті джерела.

Як вдалося з'ясувати, батька шестикласниці Марії Москальової, яка намалювала антивоєнний малюнок, – Алєксєя Москальова – хочуть позбавити батьківських прав і опіки над власною донькою.

З відповідним позовом до суду звернулися члени зібраної кремлівським режимом поспіхом сумнівної якості комісії у справах неповнолітніх, якій прямо доручено зруйнувати сім'ю.

Слуги московитської Феміди розглянуть вказану вимогу найближчої середи, 15 березня, о 15:00, при цьому сторона обвинувачення всіляко намагається завадити потраплянню на засідання адвокатам Алєксєя і Марії Москальових.

У разі, якщо батька-одинака обмежать у правах і позбавлять опіки, його доньку формально зможуть утримувати у чотирьох стінах соціально-виховного закладу закритого типу "на законних підставах".

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що станом на сьогодні неповнолітня уродженка міста Єфремов Тульської області Марія Москальова перебуває у притулку вже майже 2 тижні, до неї щодня навідуються представники ФСБ РФ.

Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки_1

Раніше проти Алєксєя Москальова було порушено кримінальну справу щодо "дискредитації армії", а в його квартирі пройшов обшук.

Весною минулого року Марія Москальова, на той момент учениця шостого класу, на уроці намалювала антивоєнний малюнок. На малюнку було зображено російський та український прапори – на одному було написано "Ні війні", на другому – "Слава Україні". Між двома прапорами – жінка з дитиною, на яких з боку російського прапора летять ракети.

Як розповів Олексій Москальов, вчитель повідомив про малюнок директору школи, яка, своєю чергою, судячи з усього, викликала поліцію. Після чого з батьком Марії Москальової бесіду провели поліціянти та служба опіки.

За рішенням суду від 25 квітня 2022 року, Алєксєя Москальова оштрафували на 32 тисячі рублів за коментар в "Однокласниках", який суд вважає дискредитуючим російську армію.

Наступного після суду дня, за словами чоловіка, до школи до дочки прийшли співробітники ФСБ, які знову провели з нею розмову про правильне виховання дитини, а її дочки запропонували «очолити якусь молодіжну команду на підтримку російських військ». На адресу Москальова з боку співробітників ФСБ пролунали погрози.

27 грудня 2022 на Москальова завели кримінальну справу за повторну "дискредитацію" російської армії. Приводом до справи стала публікація на його сторінці в "Однокласниках" від 29 липня 2022 року. За словами чоловіка, на допиті його "били головою об стіну та підлогу".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17
Світ
У пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".
09 березня, 16:00
Кримінал
Кривавий путінський режим позбувається непотрібних для сталості диктатури у РФ людей, яких раніше використали у корисливих цілях.
03 березня, 19:15