Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки

КРИМІНАЛ
12.03.2023, 16:52
Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки

Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.

Про це красномовно свідчить ситуація з родиною Москальових із міста Єфремов Тульської області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на відкриті джерела.

Як вдалося з'ясувати, батька шестикласниці Марії Москальової, яка намалювала антивоєнний малюнок, – Алєксєя Москальова – хочуть позбавити батьківських прав і опіки над власною донькою.

З відповідним позовом до суду звернулися члени зібраної кремлівським режимом поспіхом сумнівної якості комісії у справах неповнолітніх, якій прямо доручено зруйнувати сім'ю.

Слуги московитської Феміди розглянуть вказану вимогу найближчої середи, 15 березня, о 15:00, при цьому сторона обвинувачення всіляко намагається завадити потраплянню на засідання адвокатам Алєксєя і Марії Москальових.

У разі, якщо батька-одинака обмежать у правах і позбавлять опіки, його доньку формально зможуть утримувати у чотирьох стінах соціально-виховного закладу закритого типу "на законних підставах".

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що станом на сьогодні неповнолітня уродженка міста Єфремов Тульської області Марія Москальова перебуває у притулку вже майже 2 тижні, до неї щодня навідуються представники ФСБ РФ.

Сталінізм у всій красі: батька школярки з Тульської області позбавляють опіки_1

Раніше проти Алєксєя Москальова було порушено кримінальну справу щодо "дискредитації армії", а в його квартирі пройшов обшук.

Весною минулого року Марія Москальова, на той момент учениця шостого класу, на уроці намалювала антивоєнний малюнок. На малюнку було зображено російський та український прапори – на одному було написано "Ні війні", на другому – "Слава Україні". Між двома прапорами – жінка з дитиною, на яких з боку російського прапора летять ракети.

Як розповів Олексій Москальов, вчитель повідомив про малюнок директору школи, яка, своєю чергою, судячи з усього, викликала поліцію. Після чого з батьком Марії Москальової бесіду провели поліціянти та служба опіки.

За рішенням суду від 25 квітня 2022 року, Алєксєя Москальова оштрафували на 32 тисячі рублів за коментар в "Однокласниках", який суд вважає дискредитуючим російську армію.

Наступного після суду дня, за словами чоловіка, до школи до дочки прийшли співробітники ФСБ, які знову провели з нею розмову про правильне виховання дитини, а її дочки запропонували «очолити якусь молодіжну команду на підтримку російських військ». На адресу Москальова з боку співробітників ФСБ пролунали погрози.

27 грудня 2022 на Москальова завели кримінальну справу за повторну "дискредитацію" російської армії. Приводом до справи стала публікація на його сторінці в "Однокласниках" від 29 липня 2022 року. За словами чоловіка, на допиті його "били головою об стіну та підлогу".

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00
Світ
Такої думки дотримуються критики путінського режиму.
30.06.2023, 15:46
Світ
Дослідження, проведене Logically, виявило понад 50 прикладів пропозицій про роботу вагнер, які поширюються 16 мовами в Twitter і Facebook.
01.06.2023, 10:48