Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику

СВІТ
20 травня, 16:51
Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику
Фото: Bild

Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.

Детальну 3D-модель бункера Владіміра Путіна у Геленджицькому палаці підготували та оприлюднили журналісти-розслідувачі з впливового німецького видання "Bild", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим західним колегам, 70-річний президент РФ наказав зміцнити своє підземне укриття, ймовірно на випадок ядерної війни, про що свідчать викладені матеріали.

«Ми взяли креслення у відкритому доступі у російської проєктної компанії. На основі цього наша редакція склала власний 3D-макет бункера, який складається із тунелів завширшки 6 метрів із кількома виходами. Там є ліфт, що йде під землю на 50 метрів, а також водопровід, системи вентиляції, пожежогасіння та каналізації. Загальна житлова площа становить 650 м². Цього достатньо, щоби провести там від кількох днів до кількох тижнів», – повідомили німецькі журналісти.

Водночас уточнюється, що загальна товщина бетонних стін у путінському підземному сховищі сягає 38 см, а деякі кімнати, згідно з кресленням, навіть обладнані протипроменевим покриттям.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що станом на сьогодні у межах ресурсної федерації московії немає аналогів цьому об'єкту за складністю й насиченості.

Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику_1
Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику_3
Читайте також:
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19 червня, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15 червня, 18:46
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08 червня, 18:24
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46
Світ
Сумнозвісний "чеченський бард" доби протистояння ічкерійського народу російській агресії виявився активним "кадировцем".
27 квітня, 19:00
Кримінал
Поки Сили оборони України ведуть важкі бої на Сході, стримуючи росіян, на Заході геноцидом нашого народу займаються самі ж співвітчизники.
17 квітня, 17:16