Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику

СВІТ
20.05.2023, 16:51
Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику
Фото: Bild

Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.

Детальну 3D-модель бункера Владіміра Путіна у Геленджицькому палаці підготували та оприлюднили журналісти-розслідувачі з впливового німецького видання "Bild", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим західним колегам, 70-річний президент РФ наказав зміцнити своє підземне укриття, ймовірно на випадок ядерної війни, про що свідчать викладені матеріали.

«Ми взяли креслення у відкритому доступі у російської проєктної компанії. На основі цього наша редакція склала власний 3D-макет бункера, який складається із тунелів завширшки 6 метрів із кількома виходами. Там є ліфт, що йде під землю на 50 метрів, а також водопровід, системи вентиляції, пожежогасіння та каналізації. Загальна житлова площа становить 650 м². Цього достатньо, щоби провести там від кількох днів до кількох тижнів», – повідомили німецькі журналісти.

Водночас уточнюється, що загальна товщина бетонних стін у путінському підземному сховищі сягає 38 см, а деякі кімнати, згідно з кресленням, навіть обладнані протипроменевим покриттям.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що станом на сьогодні у межах ресурсної федерації московії немає аналогів цьому об'єкту за складністю й насиченості.

Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику_1
Стало відомо, як виглядає путінський бункер у Геленджику_3
Читайте також:
Політика
Лише на дві сумочки Dior Ільницька витратила понад пів мільйона гривень
вчора, 18:45
Світ
Шпигунство, хакерство та переслідування. Саме такі дії вчиняла глобальна сіоністська агентура проти інакодумців у чорних мантіях у Ґаазі.
30 травня, 12:31
Війна
Декілька місяців тому власник орбітальних супутників заборонив Силам оборони України переглядати терени РФ. Ворогу навпаки все дозволено.
27 травня, 19:27
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32