Стандарти в кубі: брешуть, як шовком шиють

Опінії
15 січня, 11:26
«Якщо ви спробуєте ще раз, отримаєте по яйцях», — екс-глава МЗС Польщі Сікорський.
«Якщо ви спробуєте ще раз, отримаєте по яйцях», — екс-глава МЗС Польщі Сікорський.

Кремлівського щура ні шокувати, ні примусити тремтіти замахом кийка не вдасться. Тре влупити хоч би раз щосили. Щоби яєчня.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Тривають всесвітні змагання на жорсткість засторог. Планку, колись підняту «останніми китайськими попередженнями» американським літакам над Тайванем, їх було близько 900!, ось-ось подолає дідусь Байден.

В цивілізації, людності котрої суворо наказано не дивитися вгору, подвійний стандарт є нормою. Це стосується очільників партій і церков, місцевих еліт і «теледуреп», диспетчерів водоканалів і власників облгазів, лідерів та їхніх членів. Брехня є складовою державного бюджету, ковбас, твердих сирів, міждержавних меморандумів, побутування офісу Зе, кив, мамаїв і каплінів.

Самозабутньо брешуть, як парубок під копицею – мовляв, поки ми тут те-се, свати вже будуть на твоєму порозі. Тим-сим копицю розвалили, а свати, мабуть, поріг переплутали. 

Ми вас, колеги, подивуємо. Мову поведемо не про еталонне брехло (шанувальник брехла, колега А. може трохи перепочити), чиї фантазії та інсинуації вже два з половиною роки як стали ілюстративним матеріалом для підручників з психіатрії.

І абсолютно логічно, що у тому підручнику розділ «Міфоманія як хронічна патологія компульсивних лжемовців» з сімома мішками гречаної вовни про епохальні кінці, суцільну лісосмугу, університети для елітних «вовочок», інвестиції в ясельний контингент, науково-полярний флот, олімпіади і модулі на Альфа Центавра вивершується висновком радника з економічних питань Олега Устенка щодо уведення е-карток на основні харчі вже поточного року.

Скумбрію по вісім, гречку по дванадцять і телятину по п'ятдесят дотепники радять відпускати за картками зеленого кольору, талони на мітбол маркувати профілем Колі-Катлєти. Виключно з метою тримати гуртовий електорат у тонусі другої каденції.

Паралельні світи скривджених розумом, дефіцит олії, ні страму, ні совісті! Ця потолоч бреше, як гребінцем чеше!

Stop. Йо, як нас понесло. Обіцяли ж не згадувати пройдисвіта(ів). Та, певно, і бустерна доза проти ковіду не рятує від ідіосинкразії на букви «клоун». Допік таки, зараза.

А був же намір закпинити іншого талалая! Атож, ще раз осібно перепрошуємо у колеги А. і ділимося негарним про подвійні стандарти дідуся Байдена. Авжеж, вдячні йому за підкинуті під ялинку 200 млн. їхньої валюти – на дорозі не валяються. За 77 пускачів FGM-148 Javelin та 540 різнокаліберних керованих ракет до нього. Хоч щось.

Особлива подяка за потужну проукраїнську демагогію – ще ніколи так багато і часто не підтримували нас за нашою спиною.

«Підтримали» у Женеві 10 січня,  у Брюсселі – 12-го, «наздогнали і ще раз підтримали» у Відні  ̶  13-го, у четвер. Добре, що хоч не в п'ятницю, бо містикою тхне не лише від відьомської прикмети, а й від принизливого формату повідомлення: «Знай, Україно, стійло».  

Розбиратися, хто з нас закоханий в американських демократів, а хто – навпаки, остання справа. Тут би зі своїми гуртами розібратися. Але страшилки  президента США на адресу президента РФ вже набили оскомину. «Так, я сказав путіну, що санкції будуть рішучими!», «Такі безпрецедентні санкції йому ще й не снилися!»,  ̶  лякає дідусь бункерного щура неподєцкі.  Додає: «Якщо колега вломиться на територію України».

Таке, що містер Джо́зеф Робіне́тт Ба́йден-моло́дший впритул не бачить Криму з Донбасом, де вже восьмий рік перебувають окупанти. І як ще треба «вломитися», щоб вторгнення потягло на «рішучі і безпрецедентні санкції»?! Вийти Шойгу на Латорицю?

У самих Штатах (зокрема, аналітичний центр Atlantic Council), Європі (німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung) достатньо тверезих людей, котрих загіпнотизувати путіну не вдається.  Але ж і корисними ідіотами в оточенні дідуся хоч греблю гати!

Якийсь колишній офіцер американської армії Девід Пейн в журналі The National Interest запропонував виключити зі складу НАТО Латвію, Литву та Естонію і «стратегічно  домовитися із Росією» щодо створення східноєвропейської «буферної зони». Це ж як треба засліпнути від купи російських рублів, щоб не передбачити кордон того «буферу» під Пенсильванією! Мабуть, офіцер не чув відповіді путіна хлопчику, де закінчується кордон Росії.

Коли сором'язливість Байдена накладається на дрімучий дилетантизм натовпу клоунів Зе, залишається розраховувати винятково на себе. Хіба що зовсім трохи на сусідів. І все ж, «дипломатія побитих крашанок» у виконанні очевидно проукраїнського поляка, екс-глави МЗС Польщі та чинного депутата Європарламенту Радослава Сікорського, котрий замірився на тестикули «коня в московському МЗС» – це ефектний замах кийком, але не удар.

Ми впевнені, що читацький загал "Останнього Бастіону", адекватно сприймає переможні реляції навколоофісних блюдолизів щодо «пацюка, вперше загнаного в кут найвеличнішим лідером». У тому куті тому пацюку, як, до речі, і нашому у цьому – ні гріє, ні знобить.

Якби щурі хоч би чимось були заскочені, то кремлівський не поліз би до Алмати, а наш – не катався би на лижах.

Кремлівського щура ні шокувати, ні примусити тремтіти замахом кийка не вдасться. Тре влупити хоч би раз щосили. Щоби яєчня. Щоби зігнувся у три погибелі. І не обов'язково джавеліном по Спаській вежі – хоч би раз, хоч би чимось реально конкретним.

Тим же Нордстрімом-2, S.W.I.F.T.'ом, екстрадицією дітей кооперативу «Озеро» на історичну батьківщину, прийомом Правобережжя України, для початку, у НАТО. Не городити чергову химеру про «НАТО плюс-мінус-корінь квадратний», а вчесати з усього розгону.

І не обов'язково по отому, на що натякає пан Сікорський. Бажано трахнути. Принаймні, по голові. Для початку.

Читайте також:
Світ
Столтенберг підкреслив, що блок НАТО має бути готовим допомагати Україні протягом довгого часу
26 травня, 11:55
Світ
НАТО довела кількість сил у стані боєготовності до 42 тис.
21 травня, 10:35
Світ
Про це йдеться у повідомленні ВВС Німеччини у Twitter
18 лютого, 14:39
Світ
Вони патрулюють між Гельсінкі і Таллінном
15 лютого, 16:43
Політика
Можливо, краще шукати інші шляхи співпраці без вступу до альянсу?
21.12.2021, 12:58
Політика
ДБР оголосило підозру опальному депутату, але є мотиви, які неочевидні для більшості українців...
17.11.2021, 12:58