Президент Естонії закликав НАТО не плазувати перед РФ

СВІТ
25.12.2021, 10:27
Президент Естонії закликав НАТО не плазувати перед РФ
Фото: Delfi

Обговорювати будь-які вимоги Кремля, висунуті на адресу Північноатлантичного альянсу, є безперспективною справою.

Таку думку в інтерв'ю провідному естонському мовнику "ETV" висловив президент балтійської республіки Алар Каріс, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, майже ніхто в Європі на 100% не розуміє, чого саме хоче путінський режим, але йти йому на поступки за будь-яких обставин не варто, бо тоді Кремль висуне все нові й нові вимоги.

«Як ми бачили останніми днями, РФ практично щодня подає дуже сильні сигнали та креслить чіткі "червоні лінії". Я переконаний, і мої колеги з Латвії та Литви погоджуються зі мною, що цей довгий перелік російських забаганок ніщо інше як командний тон, яким Європу, власне НАТО, примушують капітулювати. Єдина зброя проти цього – збереження західними країнами єдності та згуртованості. Естонія і НАТО повинні бути обережними», – заявив Алар Каріс.

Естонський президент наголосив, вимоги Кремля європейцям потрібно відкласти вбік без жодного обговорення і виступити зі своїми конструктивними думками.

«У результаті, в якийсь певний момент відносини з РФ все ж таки мають увійти у розумні рамки. Ми не можемо повсякчас конфліктувати та брязкати зброєю поряд із кордонами. Ніхто не хоче ескалації. Але про те, щоб обговорювати пункти Путіна, гадаю, не може бути й мови», – підсумував Алар Каріс.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", країни Балтії матимуть спільну ракетну систему для можливої відсічі нападу РФ.

Читайте також:
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18
Світ
Останню свою субмарину Болгарія списала ще в 2011 році
24 січня, 16:13