Стерненка можуть “закрити” 23 лютого

ПОЛІТИКА
22 лютого, 18:11
Стерненка можуть “закрити” 23 лютого
Фото: 24tv.ua

На суддю чиниться шалений тиск з боку Офісу Президента та Офісу генерального прокурора.

У вівторок, 23 лютого, о 10:00 в Приморському районному суді Одеси буде оголошено вирок громадському активісту Сергію Стерненку в справі за заявою проросійського активіста Сергія Щербіча, за яким може стояти міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Про це повідомляє Правозахисна ініціатива “Правотворець”.

Громадському активісту загрожує до 8 років з конфіскацією майна за статтями  146, 187 та 263 Кримінального кодексу України (викрадення людини, розбій, незаконне зберігання вогнепальної зброї).

Зазначається, що прокурор не надала суду жодних доказів та свідків. Нічого — окрім показів самого тітушки, який за 5 років судового процесу з’явився на засідання один раз (коли його майже силою привела прокурор свідчити проти Сергія).

“Ми знаємо, що просто зараз на суддю чиниться шалений тиск з боку Офісу Президента та Офісу генерального прокурора. Ймовірно, перенесення оголошення вироку відбулося саме через це. Тому закликаємо вас писати про цю справу та вимагати справедливого, неупередженого вироку!”, - йдеться в повідомленні правозахисників.
 

Читайте також:
"Для їх половинок день закоханих – це звичайний черговий день боротьби за любов, родину, можливість бути поряд з коханою людиною".
14 лютого, 11:36
Користувачі ФБ не без гумору сприймають події у Раді навколо закриття телеканалів Медведчука.
03 лютого, 14:54
Судова тяжба у справі аграрного мільярдера набирає обертів.
01 лютого, 14:37
Кримінальні правопорушення вчинені нардепами є виключною підслідністю детективів Бюро.
15 січня, 19:00