Стрелюк і Лисак разом із «Промпостач і К» обкрадають лікарні. Розслідування "Останнього Бастіону"

Виміри
27.06.2015, 08:42

ГО «Останній Бастіон» викриває чергову корупційну схему, до якої знову виявилися причетні найбільші хабарники області – Стрелюк та Лисак.

24 жовтня 2014 року суддя Чутівського районного суду Полтавської області Ланна Я.О. розглянула в судовому засіданні клопотання прокурора Чутівського району Рябовола О.О. про проведення обшуку приміщень Управління капітального будівництва Полтавської ОДА. До клопотання доданий витяг із Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження № 42014170350000014, внесеного за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, у рамках якого подається клопотання.

Таке клопотання було мотивовано тим, що протягом 2013 року посадові особи ТОВ «Промпостач і К» зловживали своїм службовим становищем під час здійснення капітального ремонту хірургічного відділення Чутівської РЦЛ, привласнили бюджетні кошти на загальну суму понад 100 тис. грн., шляхом внесення недостовірних відомостей до актів виконаних підрядних робіт.

Клопотання Рябовола було схвалене судом, позивач отримав дозвіл на проведення обшуку в приміщеннях Управління капітального будівництва Полтавської державної адміністрації за адресою м. Полтава, вул. Зигіна, 1 з метою виявлення та вилучення актів виконаних підрядних робіт, що заповнювалися при здійсненні капітального ремонту Чутівської ЦРЛ у 2013 році. Фактично, позивач хотів знайти сліди, куди відмивали гроші ТОВ «Промпостач і К».

Але на письмовий запит правоохоронних органів управління капітального будівництва Полтавської ОДА повідомило ПРО ВИЛУЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВАРИСТВА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ОБШУКУ 03.09.20114 Р.

Згодом прокурор Стрелюк узагалі закрив упровадження, отримавши гарного хабаря, оскільки «Промпостач і К» відмив гроші не тільки на будівництві в Чутово. Загалом ТОВ «Промпостач і К» на будівництві в Полтавські області відмив кількасот мільйонів гривень.

Звісно, що прокурор Полтавської області Ян Стрелюк і начальник управління охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак отримали на руку від «Промпостач і К», щоби таке обкрадання районної лікарні пройшло непоміченим. А потім маємо те, що маємо, то дітей калічать у лікарнях, то здирають із пацієнтів гроші, щоби таки закінчити почату реконструкцію лікарень. І триватиме така ситуація, доки залишатиметься незмінною керівна верхівка на чолі з Головком, Стрелюком, Лисаком і їм подібними хабарниками, які покривають корупційні схеми один одного.


Читайте також:
Корупційні схеми виконкому ОТГ у детальному розслідуванні Останнього Бастіону.
02 червня, 17:55
Як в Полтавській ОДА роками кошти відмивали. Вичерпне розслідування Останнього Бастіону.
01 червня, 20:43
Чи варто взагалі забороняти традиційну символіку прикриваючись «боротьбою з нацизмом»?
30 травня, 09:17