"Суддя Дред", що ніби воює, вирішив побігати в Києві задля збору коштів на пікапи.

31.07.2023, 12:32
"Суддя Дред", що ніби воює, вирішив побігати в Києві задля збору коштів на пікапи.

Що заважає суддям просто з однієї зарплати скинутись та купити десяток пікапів для військових?

Вічно можна дивитись на те як тече вода, як горить вогонь і те як найдоброчесніші судді незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) паплюжать його і всю судову гілку влади.

Офіційний інстаграм акаунт Верховного суду (не України) повідомив, що відомий бувший адвокат Іван Міщенко, він же "суддя Дред", що ніби воює, вирішив побігати в Києві задля збору коштів на пікапи.

Що заважає суддям просто з однієї зарплати скинутись та купити десяток пікапів для військових? Розумію, бігати вигідніше, і здоров'я поправиш і гроші зекономиш

Як говорив Жванецький - що з людиною не робити, але вона все одно ползе на цвинтар. Так і тут, ніяк ганьбити не можуть припинити.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу !

Автор : Ростислав Кравець
Читайте також:
Політика
Новий президент Польщі Кароль Навроцький — цілком у дусі наших часів. Від «полунички» в юності до специфічних заяв про геополітику, історію.
03 червня, 12:35
Полтава
«ВідновиДІМ» і полтавська альтернатива: хто і як отримає допомогу на ремонт?
27 травня, 17:28
Світ
Господар Білого дому визнав — Америці байдужі права людини, тож робіть що і з ким забажаєте. Захищати демократію у світі більше нема кому.
15 травня, 21:42
Світ
Загальна вартість святкування може сягнути 45 мільйонів доларів.
15 травня, 09:23
Політика
Кремлівський диктатор демонструє світові, що саме він контролює дозатор дипломатичного успіху Дональда Трампа. У Білому домі не заперечують.
08 травня, 21:42
Політика
Румунські виборці знову стали на граблі популізму, віддавши голоси черговому TikTokеру. Брюссельська бюрократія може втрати свого члена.
07 травня, 12:36