Суддя Струков показав справжнє обличчя свого суду

ПОЛТАВА
04.11.2016, 15:01
Суддя Струков показав справжнє обличчя свого суду

Є відомий крилатий вислів «Театр починається з вішалки». Його приписують одному з засновників Московського Художнього театру Костянтинові Станіславському (1863-1938).

Імовірно, вислів з’явився на основі фрагменту з листа Станіславського до цеху гардеробників МХАТу від 23 січня 1933 р.: «Наш Художній театр відрізняється від багатьох інших театрів тим, що в ньому спектакль починається з моменту входу в будівлю театру».

Октябрський районний суд міста Полтави відрізняється від багатьох інших судів ось цим.

Голова суду Олександр Струков якнайкраще довів, що спектакль у його установі починається ще перед моментом входу в будівлю. 


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56