Суддю-вбивцю Тандира залишили під вартою на місяць

КРИМІНАЛ
19.06.2023, 19:13
Суддю-вбивцю Тандира залишили під вартою на місяць
Фото: Facebook

Пару годин тому завершилося засідання по справі п'яного судді Олексія Тандира, який збив автівкою на смерть нацгвардійця Вадима Бондаренка.

Такі відомості з Апеляційного суду міста Києва оприлюднила громадська діячка і журналістка Ірина Каптур, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З її слів, слугу продажної Феміди пана Тандира вирішено залишити під вартою на наступний місяць, не відпустивши під домашній арешт, як того домагався його адвокати.

«Але є багато того, що потрібно розповісти. Аня – дружина загиблого дуже нервувала і просила батька чоловіка, щоби не підвів. На те він відповів, що підійде і гляне в очі Тандиру і скаже пару слів: "Я під Бахмутом ворога рубав, а він тут мого сина вбив"...

Адвокати судді Тандира ведуть цікаво. Заперечують, що був п'яний і до цього часу результатів експертизи немає. Просять відпустити під домашній арешт, що в нього проблеми по здоров'ю, за кордон не втече. Хоча сам Тандир за час повномасштабної війни вже багато раз був за кордоном», – прокоментувала ситуацію пані Ірина Каптур.

Водночас одна з адвокатів судді-вбивці з-за спини нібито тишком попросила вибачення від імені свого підзахисного, що вона, мовляв, теж мати й розуміє втрату, але потім сталося непередбачуване.

«Адвокатеса нахабно підійшла впритул до Ані – дружини та сказала, що (!) життя продовжується... Інший адвокат як би чоловічої статі (якщо вона є у нього) взагалі перешкоджав журналістам. Нічого святого. Гроші не пахнуть», – зазначила громадська діячка.

Суддю-вбивцю Тандира залишили під вартою на місяць_1
Суддю-вбивцю Тандира залишили під вартою на місяць_3
Суддю-вбивцю Тандира залишили під вартою на місяць_5

Доволі дивні формулювання пролунали з вуст захисників судді-вбивці Тандира; цікаво, а чиє саме "життя продовжується", – вбитого ні за що 22-річного нацгвардійця або ж убитої горем його вдови?!

Як бачимо, і адвокати, і судді, і решта подібних їм можновладців, які дорвалися до "державного корита" й уявили себе "сонцесяйними господарями" українського народу, поводять так нахабно, оскільки жоден високопосадовець, починаючи з серпня 1991 року, до нині не був покараний згідно з законом за свої злочини.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що днями на Черкащині всім селом провели в останню путь нацгвардійця Олексія Бондаренка.

Читайте також:
Політика
Мільйонна зарплата та нерухомість у столиці: які статки декларує членкиня ВРП Ольга Попікова
18 липня, 16:36
Опінії
На Сумщині судять чоловіка, який виготовив зброю для захисту від окупантів
29 червня, 07:42
Позиція
ВРП перетворилася на інструмент знищення незалежності судової системи.
28 червня, 17:12
Політика
Погляди й оцінки представників адвокатури щодо сучасного стану так званої «судової реформи».
28 червня, 16:21
Війна
Мова йшла про дворівневий пентхаус площею у 1012,6 кв. м, якій дружина посадовця отримала на праві спадщини.
19 червня, 16:14
Політика
Причиною звільнення став незаконно отриманий «подарунок» у вигляді оренди чотирикімнатної квартири у Києві за 1000 гривень на місяць.
17 червня, 16:30