Сумнівні конкуренти «розіграли» тендер на 2 750 000 грн. від КП «Кременчукводоканал»

ПОЛТАВА
19.08.2018, 06:40

Минулого тижня відбувся аукціон щодо поставки рідкого хлору на КП «Кременчукводоканал». Об’єм закупівлі – 50 т, очікувана вартість – 2 750 000 грн.

Вказаним тендером зацікавилися 3 підприємства – АТ «Дніпроазот», ТОВ «Компанія «Хлортехвод» та ТОВ «Гіпохлорсервіс». Не зважаючи на те, що найнижчу ціну запропонував саме АТ «Дніпроазот» (який є безпосереднім виробником продукції), його пропозицію було відхилено.

Про це пише Кремінь.Антикор на своїй сторінці у Fasebook (https://www.facebook.com/kremen.antikor/posts/1945080895789637).

Наступною за економічною вигодою була пропозиція ТОВ «Компанія «Хлортехвод», з якою комунальники і планують підписати договір. Проте не все так просто. Проаналізувавши інформацію із системи YouControl та інших відкритих джерел, хід торгів, можна припустити наявність можливих зв’язків між 2 учасниками торгів - ТОВ «Компанія «Хлортехвод» та ТОВ «Гіпохлорсервіс».

Почнемо з самих торгів. Як вже зазначалось, очікувана вартість поставки хлору - 2 750 000 грн. В ході аукціону ТОВ «Компанія «Хлортехвод» запропонувало 2 749 500 грн. (що лише на 500 грн. менше від найбільш можливої ставки), а ТОВ «Гіпохлорсервіс» взагалі свою цінову пропозицію встановило на рівні 2 750 000 грн.(найбільш можлива ставка). В ході торгів обидва учасники не грали на пониження ціни.

Така дивна поведінка підштовхнула нас на більш детальну перевірку обох фірм – можливо не такі вже вони і конкуренти? Виявилось наступне.

По даним системи YouControl директором та засновником ТОВ «Гіпохлорсервіс» є Гнойовий Сергій Вікторович. Раніше (2011-2015 рр.) він керував та був одним із засновників іншого підприємства – ТОВ «Компанія «Хлорсистеми». Контактні телефони ТОВ «Компанія «Хлортехвод» (він вказаний у документах на тендер) та ТОВ «Компанія «Хлорсистеми» збігаються (70-12-42).

Також, ТОВ «Компанія «Хлортехвод» зареєстрована за адресою: місто Кременчук, вулиця Театральна, будинок 34, офіс 16. У цьому самому будинку, але вже в іншому офісі – № 26 – знаходиться ТОВ «Компанія «Хлорсистеми».

Окрім цього, згідно системи YouControl, раніше директором та засновником ТОВ «Компанія «Хлортехвод» був Гальченко Ярослав Дмитрович. Наразі він значиться як контактна особа ТОВ «Компанія «Хлорсистеми» (http://151930.ua-tenders.com/ ).

Отже, директор та засновник одного учасника торгів (ТОВ «Гіпохлорсервіс») був раніше керівником та одним із засновників іншого підприємства (ТОВ «Компанія «Хлорсистеми»), яке, в свою чергу, має тісні зв’язки з другим учасником тендеру - ТОВ «Компанія «Хлортехвод».

Але це ще не все. У Реєстрі судових рішень міститься ухвала, згідно з якою вказані вище фірми є фігурантами у кримінальному провадженні щодо привласнення частини державних коштів в особливо великих розмірах, що виділяються комунальними підприємствами (зокрема, КП «Полтававодоканал» та КП «Кременчукводоканал») для виконання водопровідних, водоочисних та інших робіт, а також для придбання реагентів – хлору (http://reyestr.court.gov.ua/Review/64215338).

Сумнівна діяльність переможця тендеру також неодноразово висвітлювалася у ЗМІ – на сайтах «Наші Гроші» та «Наші Гроші. Львів»:

http://lviv.nashigroshi.org/2017/03/16/firmy-z-odnoho-kubla-rozihraly-torhy-lvivvodokanalu-na-ridkyj-hlor/

http://nashigroshi.org/2017/01/22/nechuzhi-firmy-rozihraly-miljon-na-himiyu-dlya-komunalnykiv-uzhhoroda/

http://nashigroshi.org/2018/03/13/mariupoltsi-zlyvayut-13-miljoniv-za-hipohloryt-favorytu-z-pidroblenym-dokumentom-zavdyaky-lazivtsi-v-prozorro/

Наразі договір із переможцем щодо поставки хлору ще не підписано, то ж кременчуцькі комунальники мають нагоду звернути більш детальну увагу на тих, з ким вони планують співпрацювати.

Посилання на тендер: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-25-000322-b

Читайте також:
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29