Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

14.12.2021, 09:54
Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба обласного управління Національної поліції, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Задля організації заходів щодо запобігання і виявлення порушень у природоохоронному законодавстві було проведено нараду, куди крім поліціянтів та громадських діячів запросили екоінспекторів, лісівників, мисливців і рибалок.

Окрім того, присутні розглянули нагальні питання щодо дотримання всіх правил під час мисливського сезону 2021-2022 років.

«Так, з початку відкриття поточного сезону полювання спільні рейдові групи здійснили 228 виїздів, до яких було залучено працівників поліції та представників громадськості. Під час рейдів було виявлено: 65 порушень правил полювання; 28 порушень правил обігу зброї; вилучено 32 одиниці вогнепальної зброї, з яких одна перебувала в нелегальному обігу. У підсумку наради присутні напрацювали спільні заходи щодо перевірок мисливських колективів в ході проведення полювання та протидії браконьєрству на території області», – прокоментували у пресслужбі ГУ НП у Сумській області.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями незаконного ловця раків викрили у Кременчуцькому районі.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Багато продуктів, які сприяють вирубці лісів, більше не можна буде імпортувати та продавати в Європейському Союзі.
вчора, 14:00
Життя
Досить труїти землю своїми тілами, і формальдегідами, якими насичені мертві оболонки душ людських.
03 листопада, 15:10
Життя
Мамаївські служаки-комунальники, які за сумісництвом перебувають на окладі жителів Полтавської громади, взялися рубати дерева у місті.
18 жовтня, 09:18
Економіка
На понад 60% скоротився вітчизняний вилов водних біоресурсів у порівнянні з 2021 роком, а виною тому – російська військова агресія.
14 вересня, 07:00
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51