Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

14.12.2021, 09:54
Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба обласного управління Національної поліції, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Задля організації заходів щодо запобігання і виявлення порушень у природоохоронному законодавстві було проведено нараду, куди крім поліціянтів та громадських діячів запросили екоінспекторів, лісівників, мисливців і рибалок.

Окрім того, присутні розглянули нагальні питання щодо дотримання всіх правил під час мисливського сезону 2021-2022 років.

«Так, з початку відкриття поточного сезону полювання спільні рейдові групи здійснили 228 виїздів, до яких було залучено працівників поліції та представників громадськості. Під час рейдів було виявлено: 65 порушень правил полювання; 28 порушень правил обігу зброї; вилучено 32 одиниці вогнепальної зброї, з яких одна перебувала в нелегальному обігу. У підсумку наради присутні напрацювали спільні заходи щодо перевірок мисливських колективів в ході проведення полювання та протидії браконьєрству на території області», – прокоментували у пресслужбі ГУ НП у Сумській області.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями незаконного ловця раків викрили у Кременчуцькому районі.

Читайте також:
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Кримінал
Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.
08.10.2021, 08:01
Новини
На території Синевирської громади, де розпочато позапланову перевірку на підставі звернення громадян, виявили стихійне звалище.
07.10.2021, 14:02