Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

14.12.2021, 09:54
Сумські правоохоронці та екоактивісти домовилися разом боротися з браконьєрством

Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба обласного управління Національної поліції, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Задля організації заходів щодо запобігання і виявлення порушень у природоохоронному законодавстві було проведено нараду, куди крім поліціянтів та громадських діячів запросили екоінспекторів, лісівників, мисливців і рибалок.

Окрім того, присутні розглянули нагальні питання щодо дотримання всіх правил під час мисливського сезону 2021-2022 років.

«Так, з початку відкриття поточного сезону полювання спільні рейдові групи здійснили 228 виїздів, до яких було залучено працівників поліції та представників громадськості. Під час рейдів було виявлено: 65 порушень правил полювання; 28 порушень правил обігу зброї; вилучено 32 одиниці вогнепальної зброї, з яких одна перебувала в нелегальному обігу. У підсумку наради присутні напрацювали спільні заходи щодо перевірок мисливських колективів в ході проведення полювання та протидії браконьєрству на території області», – прокоментували у пресслужбі ГУ НП у Сумській області.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями незаконного ловця раків викрили у Кременчуцькому районі.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.
14 лютого, 21:47
Полтава
Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.
12 лютого, 06:01
Світ
Мікроскопічні залишки комах виявили ірландські студенти під час розкопок у графстві Нортумберленд. Знахідка неабияк здивувала науковців.
06 лютого, 12:23
Життя
Усі висаджені інвазійні дерева зарахували до президентської програми Зеленського «Зелена країна»
22 січня, 18:20
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12.11.2023, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09.11.2023, 10:12