Сутички поліції з демонстрантами у Брюсселі

СВІТ
06.12.2021, 11:58
Сутички поліції з демонстрантами у Брюсселі
Фото: google

Бельгійські правоохоронці застосували водомети під час демонстрації антивакцинаторів

Акція протесту відбулась 5 грудня 2021 року, в неділю, у відповідь до нових обмежень щодо Covid-19, включаючи дострокове закриття дитячих садків та початкових шкіл з 20 грудня. У заяві уряду йдеться, що рекомендується обмежити соціальні контакти та переважно зустрічатися з людьми на відкритому повітрі.

Поліція застосувала водомети проти демонстрантів, які кидали предмети та намагалися знести барикади. Поліція Брюсселя написала у своєму Твіттері, що розпочинає арешт порушників спокою.

Протести в Бельгії — далеко не єдині сутички між поліцією та мітингувальниками на антиковідних демонстраціях. Наприкінці листопада двоє людей було поранено після того, як поліція у нідерландському місті Роттердам здійснила попереджувальні постріли.

У австрійській столиці Відні перцеві балончики використовувалися під час однієї з акцій протесту в листопаді, коли тисячі людей зібралися, щоб висловити незадоволення ізоляцією від коронавірусу в країні та планів уряду зробити щеплення обов'язковими.

Читайте також:
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
вчора, 14:45
Світ
У 16 квітня Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання про прийняття Косово до складу організації.
16 квітня, 11:43
Світ
Ганну Ґутьєррес визнали винною в ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс у жовтні 2021 року.
16 квітня, 11:28
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
14 квітня, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45