Свідомі полтавці не стоять осторонь екологічних проблем

ПОЛТАВА
12.08.2015, 12:00
Свідомі полтавці не стоять осторонь екологічних проблем

Життя людини постійно перебуває в русі, власне як і науково-технічний прогрес. Величезна кількість сучасних винаходів потребує автономних джерел енергії – акумуляторів та батарейок. Але рано чи пізно кожна батарейка виходить з придатності і, викидаючи її, мало хто замислюється наскільки велику шкоду батарейки завдають навколишньому середовищу та здоров'ю людини.

Саме тому починаючи з липня 2015 року Державна фіскальна служба долучилася до Всеукраїнської кампанії щодо належної утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму, взявши на себе функцію збору використаних батарейок.

З цією метою у Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м.Полтаві розмістили скриньку для збору батарейок, про що полтавців активно інформували через засоби масової інформації та мережу Інтернет.

Спостерігаючи за тим, як громадяни проявляють неабиякий інтерес до цієї акції, міські податківці вирішили поспілкуватись із гостями сервісного центру, які принесли використані батарейки на утилізацію.

Полтавка Олена розповіла, що прочитала про проведення акції на одному з місцевих веб-сайтів і одразу ж вирішила, що обов’язково долучиться до екологічної ініціативи податківців.

Свідомі полтавці не стоять осторонь екологічних проблем_1

«Особисто мене давно турбує проблема правильної утилізації батарейок, – говорить Олена, – адже шкідливі речовини, які містяться в використаних батарейках, потрапляючи в організм людини, накопичуються в ньому та згубно впливають на стан здоров’я навіть у малих дозах. Уявити тільки, лише одна батарейка забруднює шкідливими компонентами близько 400 літрів води і 20 квадратних метрів ґрунту. Я вважаю, що кожен свідомий мешканець міста має потурбуватись про стан довкілля та прийняти участь у цій акції»

Ще одна гостя Центру обслуговування платників Наталія розповіла про свій погляд на проведення подібних акцій: «Я знаю, що у багатьох країнах фінансуються державні програми з переробки й знешкодження батарейок на спеціальних заводах. На жаль, в нашій країні такі ініціативи є рідкістю. Але ж ми щодня використовуємо прилади, які працюють на батарейках: радіоприймачі, будильники, плеєри, дистанційні пульти. Слугують батарейки недовго, а, потрапивши на смітник, завдають величезної шкоди довкіллю. Я рада, що податківці не лишаються осторонь такої благородної справи, як підтримка кампанії з утилізації джерел струму, чим дають можливість полтавцям зробити своє рідне місто більш екологічно чистим»

Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертається до небайдужих полтавців із закликом підтримати екологічні ініціативи податківців та долучитися до збору відпрацьованих батарейок, які в подальшому будуть направлені на спеціальну утилізацію.

Через те, що українці викидають батарейки у відро для сміття, потім елементи живлення потрапляють на сміттєзвалища. В остаточному підсумку, так як щорічно батарейки викидаються тоннами, це завдає непоправної шкоди екології та здоров’ю кожного з нас.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві


вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Працівники бюджетної сфери буквально по монеті назбирали 6000 гривень. Вказану суму передадуть для нагальних потреб поранених фронтовиків.
вчора, 06:06
Полтава
Впродовж 1727-1734 років цей чоловік командував Військом Запорозьким на Лівобережжі. Був серед тих, хто підтримав Івана Мазепу і Карла XII.
09 грудня, 13:41
Полтава
А слуги урода знищують все на місцях.
07 грудня, 15:15
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Полтава
Депутати та чиновники на Полтавщині заходилися перекроювати громади під власні забаганки. На нагальні потреби воїнів і їхніх родин байдуже.
05 грудня, 06:01
Полтава
Захисник України був нащадком поселенців далекосхідного Примор'я, чия родина повернулася на землі предків у 1990-х. Він загинув торік у бою.
04 грудня, 14:53