Світ грошей крутиться довкола 5 осіб на планеті

31.12.2021, 09:51
Світ грошей крутиться довкола 5 осіб на планеті
Фото: Tech Crunch

Американську економіку контролюють кілька найбагатших сімей, які вирішують, кому і для чого уряд має виділяти гроші під час пандемії.

Про це у прямому етері на телеканалі "CNN" заявив міністр фінансів Туреччини Нуреддін Небаті, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, найбільша проблема полягає у тому, що створена ще в 1913 році центральна банківська система США не є ані незалежним, ані державним органом.

«Хтось може подумати, що це маячня на рівні теорії змови. Але я як урядовець дотичний до вказаної проблеми і можу відверто заявити: Федеральна резервна система належить 5 впливовим родинам США, серед яких Рокфеллери та Сороси. Інша справа фінансова система Туреччини, де подібне a priori не можливо, бо ми не даємо багатіям впливати на наші рішення і підлаштовувати економіку під їхні забаганки», – зазначив Нуреддін Небаті.

Прикметно, але в Україні та РФ ми спостерігаємо цілком аналогічну ситуацію: національні банки обох країн відверто обслуговують обмежене коло олігархів і їхніх родин, але аж ніяк не працюють на благо народу.

Не буде зайвим додати, що багатство 100 заможних громадян України (за джерелами видання "Forbes" – прим. ред.), яким відверто потурає Зе-влада, тільки за 2020 рік зросло на 42% і сукупно складає 44,5 мільярда доларів, але вітчизняний бюджет від цього аж ніяк не наповнився, навіть навпаки – істотно спорожнів.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Офіс Президента демонстративно вносить олігархів до санкційного списку, але насправді ділить із ними Україну, бо чинна влада прагне спиратися на сильних і впливових.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Новини
Таке рішення ухвалив Київський апеляційний суд.
25 вересня, 18:00
Політика
Рішенням військового командування країни гелікоптер передано для забезпечення виконання бойових завдань однією з частин.
20 вересня, 13:45
Кримінал
Олігарху повідомлено про додаткову підозру за трьома статтями ККУ
15 вересня, 09:23
Політика
путінські олігархи вивели з Євросоюзу щонайменше $50 мільярдів, – Bloomberg
14 вересня, 10:55
Кримінал
НАБУ повідомило про підозру олігарху Коломойському
07 вересня, 15:26
Кримінал
Йому вручили підозру у шахрайстві та легалізації майна отриманого злочинним шляхом. А коли будуть підозри Зеленському, Шефіру та Баканову ?
02 вересня, 10:01