Світ відхрещується від війни в Україні

ВІЙНА
16 квітня, 13:34
Світ відхрещується від війни в Україні
Фото: Facebook

Московити вмотивовані на знищенні українців. Америка з Європою занепокоєні та стурбовані, удаючи, що не бачать геноциду.

Міжнародна спільнота намагається зберегти ресурсній федерації московії лице. Пентаґон і Білий дім продовжують критикувати удари наших захисників по нафтогазовій голці держави-окупанта.

Особисто міністр оборони США Ллойд Остін закликав Україну «зосередитися на тактичних та оперативних цілях». Усе тому, що такі атаки нібито «можуть мати ефект доміно на глобальну енергетичну ситуацію».

Отже, глобальна енергетична ситуація у світі залежить від... росії. Серйозно?! Вочевидь світ боїться відчути на собі наслідки війни та не може зупинити агресію РФ, зате намагається зупинити боротьбу України.

Звучить цинічно й абсурдно, але саме так є. Цікаво, що коли «світ» не ухвалює Україні допомогу, або не відмовляється від бізнесу з росією — це також має «ефект доміно», але ж його відчуває на собі тільки Україна, тож who cares?

Пригадайте, як у лютому 2022 року наші партнери вивозили свої посольства, фактично вмикаючи «зелене світло» для росії. Кожного разу від цього стає все більш моторошно, вже не кажучи про те, що робив «світ», коли росія остаточно зруйнувала міжнародне право, загарбавши Крим.

Але і тут «ефекту доміно» світ бачити не хоче, щось зовсім погано у «світу» з причинно-наслідковими зв'язками. Здається, «світ» проґавив не тільки причинно-наслідкові зв'язки та свою відповідальність, але й повністю втратив інстинкт самозбереження.

Після нещодавніх ірано-ізраїльських події стало зрозуміло, що Захід до кривавого проносу боїться «ескалації», «гарячих точок», а найбільше — невизначеності. Американці (в основному, саме вони) з європейцями бояться втратити контроль над мінливою дійсністю.

Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Війна
Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.
20 травня, 08:23
Світ
Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.
19 травня, 18:19
Політика
Там посилаються на юридичні суперечки після Другої світової війни
29 квітня, 10:05
Опінії
Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.
20 квітня, 16:58
Політика
Він також наголосив, що питання виживання України має бути набагато важливішим для Європи, ніж для США
19 квітня, 17:45