Світових лідерів закликали визнати геноцид черкесів

СВІТ
08.08.2023, 17:34
Світових лідерів закликали визнати геноцид черкесів

У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.

Відповідні кадри зі Стамбула оприлюднило незалежне видання "Адыгэ Хэку", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Захід під керівництвом Об'єднаної черкеської ради мав на меті узгодження двох основних пунктів, які винесли в остаточний текст резолюції:

  • затвердження плану виходу Черкесії зі складу РФ;
  • заклик до світових лідерів визнати геноцид черкеського народу Російською імперією у ХІХ столітті.

Також у конференції взяла участь об'єднана організація "Кавказький союз", яка складається з уродженців Дагестану, Азербайджану, Сакартвело, Ічкерії, України та Карачаєво-Черкесії, котрі підтримали вказану резолюцію і боротьбу черкесів за свободу проти Москви.

Одночасно у низці міст Європи відбулися акції та пікети активістів різних груп з-поміж нохчів (тобто, чеченців – прим. ред.), присвятивши 27-й річниці операції "Джихад" 6.VIII.1996, за підсумками якої було завершено Першу російсько-чеченську війну поразкою РФ.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що вітчизняні ура-патріоти неукраїнського походження свідомо ллють воду на млин Москви, розпалюючи міжнаціональну ворожнечу.

Читайте також:
Політика
Московський режим під проводом бункерного діда путіна став на шлях фіноненависництва. Йому мало демонізації лише України з українцями.
06 червня, 14:53
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32