Мокшанські активісти оголосили курс на вихід зі складу РФ

СВІТ
05.08.2023, 17:37
Мокшанські активісти оголосили курс на вихід зі складу РФ

Після Прігожинського бунту ресурсна федерація московії більше не має внутрішнього стрижня, який би намертво цементував державу.

Саме тому у наступні тижні стали надходити відомості про активізацію одночасно сепаратистських і регіоналістських рухів із метою необхідного для сталого миру в Євразії розвалу Росії.

Красномовним свідченням є Програма дій та візій, підготовлена та оприлюднена на тижні Мокшанським Національним Комітетом, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За твердженням авторів документа, головна їхня мета – вихід зі складу РФ-Московії так званої Республіки Мордовія у теперішніх адміністративних межах, замість якої буде створено суверенну та демократичну державу Мокшанію (мокш. Мокшень Мастор).

Перша половина Програми присвячена основним характеристикам майбутньої незалежної країни сі столицею у Саранську; змальовано проєкти національної символіки та інших атрибутів державності.

Особливу увагу приділено питанню виплати постраждалій від російської воєнної агресії Україні репарацій, адже цей крок із подачі Києва може допомогти міжнародному визнанню суверенної Мокшанії цивілізованим світом.

«Мокшанський Національний Комітет не знає, яким чином відбуватиметься розпад Росії. Ми схиляємось до того, що після смерті Владіміра Путіна федеральний центр ослабне, попри можливу наявність наступника, і серед державних еліт розпочнеться розкол. Цей розкол, як показав заколот 24.VI.2023, уже назрів, залишилося піднести сірник до порохової діжки у підніжжя Кремля», – заявили мокшанські самостійники.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" не припиняє наголошувати на тому, що у зв'язку з активізацією національно-визвольних рухів поневолених Москвою народів, російський режим вдається до типової для себе поведінки.

Читайте також:
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
вчора, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02