Мокшанські активісти оголосили курс на вихід зі складу РФ

СВІТ
05 серпня, 17:37
Мокшанські активісти оголосили курс на вихід зі складу РФ

Після Прігожинського бунту ресурсна федерація московії більше не має внутрішнього стрижня, який би намертво цементував державу.

Саме тому у наступні тижні стали надходити відомості про активізацію одночасно сепаратистських і регіоналістських рухів із метою необхідного для сталого миру в Євразії розвалу Росії.

Красномовним свідченням є Програма дій та візій, підготовлена та оприлюднена на тижні Мокшанським Національним Комітетом, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За твердженням авторів документа, головна їхня мета – вихід зі складу РФ-Московії так званої Республіки Мордовія у теперішніх адміністративних межах, замість якої буде створено суверенну та демократичну державу Мокшанію (мокш. Мокшень Мастор).

Перша половина Програми присвячена основним характеристикам майбутньої незалежної країни сі столицею у Саранську; змальовано проєкти національної символіки та інших атрибутів державності.

Особливу увагу приділено питанню виплати постраждалій від російської воєнної агресії Україні репарацій, адже цей крок із подачі Києва може допомогти міжнародному визнанню суверенної Мокшанії цивілізованим світом.

«Мокшанський Національний Комітет не знає, яким чином відбуватиметься розпад Росії. Ми схиляємось до того, що після смерті Владіміра Путіна федеральний центр ослабне, попри можливу наявність наступника, і серед державних еліт розпочнеться розкол. Цей розкол, як показав заколот 24.VI.2023, уже назрів, залишилося піднести сірник до порохової діжки у підніжжя Кремля», – заявили мокшанські самостійники.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" не припиняє наголошувати на тому, що у зв'язку з активізацією національно-визвольних рухів поневолених Москвою народів, російський режим вдається до типової для себе поведінки.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
24 вересня, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35