Світовий банк заморозив кредити Уганді через закони проти геїв

СВІТ
17.08.2023, 15:55
Світовий банк заморозив кредити Уганді через закони проти геїв
Фото: google

Світовий банк заявив, що закон Уганди про смертну кару за гомосексуальність суперечить його основним цінностям.

Президент Уганди Йовері Мусевені в четвер засудив рішення Світового банку призупинити нове фінансування у відповідь на жорсткий закон проти ЛГБТК, який суперечить цінностям банку, про що повідомило агентство Reuters.

Світовий банк заявив, що його основним цінностям суперечить закон Уганди про смертну кару за гомосексуальність, а тому не даватиме нові позики цій країні. Команда Світового банку вирушила до Уганди відразу після того, як закон був прийнятий у травні, і визначила, що необхідні додаткові заходи щодо реалізації проектів відповідно до екологічних та соціальних стандартів банку.

«Ми віримо, що наше бачення щодо викорінення бідності на придатній для життя планеті може досягти успіху, лише якщо воно включатиме всіх, незалежно від раси, статі чи сексуальної орієнтації. Цей закон підриває ці зусилля», — йдеться у заяві Світового банку.

Державний міністр закордонних справ Уганди Окелло Ор'єм звинуватив банк у лицемірстві, заявивши, що вони надають кредити країнам Близького Сходу та Азії, які мають такі ж чи суворіші закони щодо ЛГБТК+.

Читайте також:
Політика
Десятиліттями у вітчизняній політиці та громадській дільності паразитували українофоби. Вони служили двом господарям: Москві та Заходу.
10 березня, 08:42
Політика
На 10-му місяці 9-річної війни проти необільшовицької росії у суспільстві досі є ті, хто прагне відробити деструктивні лівацькі гранти.
11.12.2022, 18:38
Світ
Урядова криза в Естонії, спричинена критикою очільника МВС Марта Гельме на адресу ЛҐБТ-спільноти, завершилася.
27.10.2020, 09:48
Світ
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
04.08.2020, 13:49
Політика
Внесений проєкт має укріпити інститут родини, який намагаються розвалити західні фонди та їхні рупори.
27.07.2020, 13:47
Світ
Лідер опозиційної позапарламентської грузинської партії "Ґірчі" ініціює кампанію з узаконення одностатевих шлюбів у країні.
09.06.2020, 14:34