Тайвань готовий запропонувати допомогу Китаю в боротьбі з COVID-19

СВІТ
02 січня, 12:08
Тайвань готовий запропонувати допомогу Китаю в боротьбі з COVID-19
Фото: google

Президент Тайваню Цай Ін Вень заявила, що демократичний острів готовий допомогти Китаю впоратися зі сплеском COVID-19.

Китайські лікарні страждають від потоку переважно літніх пацієнтів, крематорії перевантажені, а в багатьох аптеках закінчилися ліки проти лихоманки. Раптовий вихід із політики "нульового рівня" COVID-19, згідно з новим дослідженням, може призвести до майже 1 мільйона смертей, оскільки країна зіткнеться з безпрецедентною хвилею зараження, що поширюється з найбільших міст на сільські райони.

«Виходячи з гуманітарних потреб, ми готові надати необхідну допомогу (Китаю), якщо це буде необхідно, щоб більше людей могли подолати пандемію та провести здоровий і мирний Новий рік», — сказала Президент Тайваню Цай Ін Вень у своїй новорічній промові в неділю. Однак вона не уточнила, які форми допомоги надасть Тайбей.

Також, у своєму новорічному привітанні Цай закликала Пекін підтримувати мир і стабільність у Тайванській протоці, заявивши, що це спільна відповідальність та очікування всього регіону.

«Війна — це не спосіб розв'язання проблем. Лише через діалог, співпрацю та спільну мету сприяння мирному розвитку та регіональній стабільності ми можемо принести безпеку та щастя більшій кількості людей», — додає Цай Ін Вень.

Читайте також:
Світ
Джо Байден скасував надзвичайний стан у США, введений через COVID-19
11 квітня, 08:25
Світ
Раніше у березні директор ФБР Крістофер Рей повторив версію виникнення Covid-19 внаслідок лабораторного інциденту в Ухані
11 березня, 08:55
Світ
У США дійшли висновку, що пандемія COVID-19, найімовірніше, виникла через витік вірусу з лабораторії.
27 лютого, 15:03
Політика
Європейські лідери обговорюють заходи проти комуністичного Китаю, оскільки влада Італії вимагає загальноблокової відповіді.
29.12.2022, 20:36
Полтава
Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.
19.02.2022, 08:01
Світ
Провідний вірусолог із берлінської клініки "Charité" Кристіан Дростен спрогнозував повернення німців до допандемічного життя.
17.01.2022, 10:58