Токіо відновлює дипломатичні зв'язки з Кабулом

СВІТ
25.10.2022, 07:00
Токіо відновлює дипломатичні зв'язки з Кабулом
Фото: Republic World

Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".

Такі відомості з Кабула повідомило місцеве авторитетне видання "باختر آژانس" із посиланням на уряд країни, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вірчі гармати від Надзвичайного і Повноважного Посла імперії Сонця, що сходить, Такаші Окаду прийняв виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Ісламського Емірату Афґаністан Халіфа Сіраджуддін Хаккані.

«Відкриття офіційної дипломатичної місії Японії у Кабулі – це, з одного боку, показовий крок для решти світу, який варто наслідувати, а з іншого, ефективний крок у зміцненні зв'язків між нашими країнами. Афґаністан і Японія не мусять зважати на третю сторону, навіть якщо такою виступає наддержава, але всіляко розвивати двосторонні відносини», – прокоментував зустріч представник уряду талібів.

Також Халіфа Сіраджуддін Хаккані запевнив Такаші Окаду у надійній безпеці японських дипломатів на всій території Афґаністану та за нагальної потреби готовий посилити зовнішню охорону посольства.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у талібів з'явилися конкуренти, які розпочали боротися за "Великий Туран".

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Чим глибше російська агресивна машина загрузає в українському ґрунті, тим болючіше буде руйнація федерації, яка потягне за собою і КНР.
04 березня, 22:07
Життя
Мешканці країни вранішнього Сонця завжди дивували світ своєю життєвою філософією, яка досі непідвладна представникам західної цивілізації.
13 лютого, 20:28
Світ
Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.
07 лютого, 16:48
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42