Таліби тероризують жіноче населення Кабулу

СВІТ
16 серпня, 07:00
Таліби тероризують жіноче населення Кабулу
Фото: Radio Liberty

Бойовики ісламістського пуштунського руху "Талібан" розігнали мітинг жінок у столиці Афґаністану, які вимагали хліба, роботи та свободи.

Такі відомості з буремного середмістя Кабулу оприлюднило незалежне видання "Mashaal Radio", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що понад 40 жінок із плакатами у руках зібралися перед будівлею Міністерства освіти та закликали талібів відновити у країні демократичний устрій, припинивши утиски та переслідування.

Своєю чергою прибулі на місце озброєні силовики почали стріляти у повітря, а деяких мітингувальниць навіть повалили на землю і стали бити, розгнівано викрикуючи про "заповіти Аллага і пророка його Магомета".

У підсумку, трьох травмованих учасниць ушпиталили до найближчої лікарні, ще п'ятьох – представники влади талібів затримали для встановлення особистості, натякаючи, що подібних акцій більше не допускатимуть.

Натомість як раніше писав "Останній Бастіон", у Лівії протестувальники вимагають оголосити надзвичайний стан у країні, врегулювати кризу з електроенергією та вивести іноземних найманців.

Читайте також:
Світ
У шведському Гельсинборзі зібралися представники корінних етносів, самостійницьких і регіоналістих рухів, аби вирішити долю імперії.
вчора, 17:34
Кримінал
Відсутність тіла і заяв правоохоронних органів Швеції свідчить про свідому імітацію вбивства відомого чеченського громадського діяча.
06 грудня, 06:45
Війна
Попри значний відсоток підтримки агресії проти України всередині РФ, там давно й активно діють малі групи незгодних із режимом радикалів.
05 грудня, 08:45
Кримінал
З-поміж імовірних замовників кривавої розправи – диктаторські режими росії та Ірану, котрим заважає сильна Туреччина.
13 листопада, 16:51
Кримінал
Підпільний цех із виготовлення й зберігання нелегальних алкогольних і тютюнових виробів більше не буде труїти українців та європейців.
10 листопада, 17:00
Світ
У Туреччині стартували командно-штабні навчання, в яких беруть участь військовослужбовці сусідніх південнокавказьких держав.
24 жовтня, 20:27