Таллінн спрямує до Львова гуманітарну допомогу

ПОЛІТИКА
17.03.2022, 20:48
Таллінн спрямує до Львова гуманітарну допомогу

Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Очільник естонської столиці ознайомився із ситуацією у Львові, звернувши особливу увагу на стан біженців, які втекли з регіонів, де точиться війна з московитами.

«Як я встиг побачити та зрозуміти, наразі українським містам потрібна гуманітарна допомога, щоб упоратися з напливом біженців, а також моральна підтримка їхніх європейських колег. Уже найближчими днями Таллінн спрямує до Львова харчові продукти та предмети гігієни, яких потребують жителі міста та 200 тисяч біженців. Ми домовилися із паном Садовим, що після війни почнемо розвивати культурні та ділові зв'язки між двома містами», – зазначив Міхаіл Килварт.

Натомість міський голова Львова наголосив на тому, що Естонія сьогодні переймає воєнний та гуманітарний досвід України, а також всіляко підтримує боротьбу нашого народу проти московитської орди.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що жителям оточеного зусібіч путінськими терористами Чернігова дуже потрібна допомога.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13